Hlavní navigace

JTR Management zahájil proces převzetí jmění Českých radiokomunikací

PRAHA (13. dubna 2005) - Společnost JTR Management, a. s., (dále „JTR“) sděluje, že odkoupila od společnosti Bivideon B.V. více než 90 % akcií Českých radiokomunikací, a. s., (dále „ČRa“) a stala se tak majoritním akcionářem ČRa. Společnost JTR je obchodní společností se sídlem v Praze. Jejím jediným akcionářem je společnost Bivideon B.V.

Sdílet

JTR zároveň zahájil proces směřující k převzetí jmění ČRa hlavním akcionářem ve smyslu § 220p obchodního zákoníku. Hlavním smyslem celé operace je zjednodušení vlastnické struktury společnosti a jejích korporátních záležitostí a vytvoření užšího a efektivnějšího vztahu mezi ovládající a ovládanou společností. Realizace převzetí jmění zajistí dále vyšší úroveň efektivity řízení v konkurenčním prostředí telekomunikačního odvětví.

Veškeré úkony, které orgány JTR v tomto procesu činí, jsou uskutečňovány ve shodě se statutárními orgány ČRa. Předpokládaný harmonogram celé operace je rozvržen na několik příštích měsíců tak, aby v létě letošního roku byl celý proces ukončen.

Vladimír Bystrov
Bison & Rose Public Relations

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).