Hlavní navigace

Již více než 750 milionů korun vložili klienti ČSOB do Spořícího programu Maximal Invest

Na pobočkách ČSOB v období od 19. září do 30. října 2005 mohou zájemci o zajímavou investici spojenou s výhodami životního pojištění využít další, již sedmou emisi ČSOB Spořícího programu Maximal Invest. Banka pro ně připravila atraktivní změnu v podobě časové omezené nabídky vyššího zhodnocení.

Sdílet

Maximal Investem je každý automaticky pojištěn pro případ trvalé invalidity, vážné choroby a smrti. K tomuto pojištění se klient může připojistit pro případ trvalého tělesného poškození následkem úrazu s pojistnou částkou až do 1 000 000 Kč, a to vše v přepočtu od 14 korun za měsíc. Navíc v případě trvalého tělesného poškození v souvislosti s dopravní nehodou může pojistné plnění dosáhnout výše až 2 000 000 korun, uvedl Ondřej Heřman, manažer útvaru spoření a investice ČSOB, a dodal: Své prostředky do spořícího programu Maximal Invest vložilo během dosud realizovaných šesti upisovacích obdobích téměř 3 400 klientů v celkovém objemu více než 750 milionů Kč.

Maximal Invest 7 je spojen s investicí do zajištěného fondu ČSOB Světový strom 7, jehož splatnost je 30. listopadu 2013, tj. doba trvání investice je 8 let a 1 měsíc. Minimální zhodnocení ceny podílové jednotky je ve výši 9,80% (1,17% p.a.) a maximální ve výši 167,48% (12,98% p.a).

Minimální počáteční vklad činí 30 tisíc Kč. Výhodou je naopak možnost částečných výběrů vložených prostředků v případě finanční potřeby klienta, a to i v průběhu trvání smlouvy.

Pavel Hejzlar
Komunikace ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).