Hlavní navigace

Již počtvrté podpořila ČSOB a Era projekty zaměstnanců pomáhajících v neziskových organizacích

[Tisková zpráva] Stejně jako v předchozích letech i letos mohli zaměstnanci ČSOB přihlašovat projekty neziskových organizací, ve kterých působí, do grantového fondu „ČSOB a Era Pomáháme společně“.

Sdílet

 V letošním čtvrtém ročníku tohoto grantového fondu podpořila ČSOB 41 projektů a rozdělila mezi ně celkem jeden milion korun.

„Zapojování zaměstnanců do dění kolem sebe je pro nás jeden z hlavních pilířů společenské odpovědnosti. Proto jsme rádi, že naše zaměstnance můžeme podpořit v jejich dobročinných aktivitách formou grantu poskytnutého organizaci, ve které působí. Je potěšující, že mezi námi pracují kolegové, kteří se ve svém volném čase angažují v neziskové oblasti, a že se každým rokem jejich řady rozšiřují. Velmi si jejich pomoci, ať už dětem, dospělým, nemocným nebo handicapovaným, vážíme,“ řekla Pavlína Folovská, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB.

Mezi podpořené projekty zaměstnanců ČSOB a Poštovní spořitelny patří například praktická příprava mladých lidí z dětských domovů na běžný život, odborné sociální poradenství v dluhové problematice, vydání informační brožury pro děti nemocné cystickou fibrózou, hipoterapie pro handicapované děti, loutkové divadlo a mnoho dalších aktivit.

Grantový fond „ČSOB a Era Pomáháme společně“ je určen zaměstnancům ČSOB, kteří se dlouhodobě angažují v neziskové organizaci. Tito zaměstnanci mohou zažádat o finanční podporu pro svůj projekt v hodnotě až 30 tisíc korun. Všechny žádosti poté přezkoumá komise složená ze zástupců zaměstnanců a managementu. V letošním roce bylo přihlášeno 54 projektů a ČSOB podpořila 41 z nich.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).