Hlavní navigace

AXA přichází s novým jednorázovým investičním životním pojištěním Balance 8

Finanční skupina AXA přichází na trh s novým jednorázově placeným investičním životním pojištěním Balance 8. Klient získá 100% garanci na vložené finanční prostředky a zároveň příležitost k dobrým výnosům, které závisí na vývoji tří různých indexů. Pojistná doba je 8 let při minimálním vkladu 70 tisíc korun.

Sdílet

Nový produkt nabízí zajímavé výnosy a 100 % garanci vkladů

Pojištění Balance 8 je investiční příležitostí, která přesně odpovídá požadavkům klientů v době neklidu finančních trhů. 100% garance návratnosti investovaných prostředků představuje velice atraktivní prvek produktu především pro investory, kteří chtějí na jedné straně dosáhnout zajímavý výnos, na druhé straně však mají obavy z poklesu akciových trhů. Konstrukce produktu, kdy jsou výnosy vázány jak na akcie, dluhopisy i komodity, pak umožňuje dosahovat nadprůměrného zhodnocení, uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Zhodnocení vložených prostředků závisí na vývoji tří indexů. Klienti participují z 50 % na růstu aktivně řízeného komoditního indexu, další dva indexy – akciový a dluhopisový – pak mají oba 25 % váhu. Při výpočtu celkového výnosu se vychází z průměrné hodnoty investice za dobu pojištění. Například při každoročním 10 % zhodnocení bude po osmi letech klientovi vyplacen jeho vklad navýšený o 57 %.

Minimální pojistné je 70 tisíc korun. Klienti neplatí žádné vstupní poplatky ani výstupní poplatky a své finanční prostředky mohou vybírat i v průběhu pojištění. Nemusí se tak obávat, že by své peníze neměli v případě finanční tísně k dispozici.

Díky pojištění Balance 8 získá klient vedle dobré investiční příležitosti i kvalitní pojistnou ochranu. V případě smrti úrazem poskytuje pojišťovna plnění ve výši aktuální hodnoty investice navýšené o 50%. Toto navýšení může dosáhnout až 500 tisíc korun.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).