Hlavní navigace

Jarní nabídka ŠkoFINu na vozy Škoda

V Praze dne 16. 4. 2007 - Společnost ŠkoFIN nabízí širokou škálu produktů s mnoha benefity a zajímavými podmínky financování vozů zejména pro značky Škoda, VW, SEAT, Audi a ojeté vozy. Ve značce Škoda si mohou v jarní nabídce vybírat jak soukromé osoby, tak podnikatelé.

Sdílet

Škoda Finance

Základní produktem této řady je Škoda Leasing, kde lze velmi flexibilně nastavit parametry leasingu (délka smlouvy 36 – 72 měsíců, maximální splátka předem 70 %, zůstatková hodnota 119,– Kč až 30 %, u podnikatelů max. 14 % ceny vozu, zvýhodnění stávajícího klienta – min. splátka předem snížena o 10 %). Finanční i věcné benefity nad rámec základního finančního leasingu jsou popsány v nabídce níže. Podnikatelé ocení akce „Škoda Leasing N1“ a „Škoda Credit N1“ – finanční leasing nebo úvěr užitkových vozů Škoda Fabia Combi N1, Škoda Octavia Combi N1 a Roomster N1. V rámci této akce klient obdrží zcela zdarma dělicí přepážku potřebnou pro přestavbu vozu na N1.

Fabia, Octavia nebo Roomster za polovinu

Na pořízení vozu Škoda Fabia, Octavia nebo Roomster vám teď stačí jen POLOVINA jeho ceny. Pokud se tedy rozhodnete například pro model Fabia Classic první generace, v základní výbavě, stačí vám na nový vůz jen 133 000 Kč. Splátku druhé poloviny zaplatíte až za rok, a to bez navýšení. V průběhu roku s tímto financováním neplatíte žádné splátky, pouze povinné ručení a havarijní pojištění. A i to pro vás máme za vynikajících podmínek (např. splátka pro Fabii Classic 1.2 již od 739 Kč měsíčně). Během roku tak máte čas rozhodnout se, jakou formou budete financovat splacení zůstatku kupní ceny:

– v jedné hotovostní splátce bez úroků a navýšení,

– využitím standardních produktů Škoda úvěr nebo Škoda Leasing od ŠkoFINu

– prodejem/ výměnou automobilu za nový model u svého dealera vozů Škoda.

Nabídka je určena pro soukromé osoby, mohou ji ale využít i podnikatelé a firmy. Délka financování je 12 měsíců, výše splátky předem 50 – 90 %, zůstatková splátka 10 – 50 % ceny vozu (v závislosti na výši splátky předem), RPSN 0 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).