Hlavní navigace

Investovat na RM-SYSTEMu bez RIZIKA?

Od počátku tohoto týdne se úspěšně rozjíždí již třetí ročník Investiční hry 2004, nabízející každému šanci bez rizika investovat fiktivní jeden milión korun a zjistit, kolik by mohl získat investicí na akciových trzích. Hra běží na adrese www.investicnihra.cz.

Sdílet

Výkonnost českého akciového trhu je v posledním roce jedna z nejvyšších na světě a tato skutečnost potvrzuje názor, že české akcie patří mezi investice, které by nebylo vhodné opomenout při definování složení investičního portfolia. Možností, jak si akciové trhy vyzkoušet nanečisto, je tento týden zahájená Investiční hra 2004. Hráči získají příležitost vyzkoušet si různé možnosti investování, jejich světlé i stinné stránky. Naučí se chápat možné zisky i možná rizika. A to vše formou hry a bez rizika, na internetu, díky kterému má každý možnost v kterémkoliv okamžiku vědět, jak si jeho investice stojí, a okamžitě realizovat každé své investiční rozhodnutí.

V Investiční hře získává každý hráč na počátku sumu jeden milión korun, kterou může investovat do vybraných českých akcií, obchodovaných na RM-SYSTÉMu. Systém obchodování vychází z reálného obchodního systému RM-SYSTÉMu a také kurzy cenných papírů ve hře se shodují s aktuální tržní cenou jednotlivých akcií. V minulých ročnících Investiční hru hrálo přibližně 3 000 investorů a obdobný zájem lze očekávat také v letošním roce.

Investiční hra 2004 probíhá od 4. října 2004 do 17. prosince 2004 a skládá se ze tří měsíčních kol, přičemž prosincové kolo je zkráceno tak, aby se vítězové mohli radovat z výhry v Investiční hře již před Vánocemi.

Partnerem Investiční hry 2004 je společnost PVT, a.s. významný systémový integrátor v oboru informačních a komunikačních technologií v České republice. Dalšími partnery hry jsou Sporten – výrobce lyží pro všechny generace a dále poskytovatel dat z finančních trhů Realtimedata.cz. Celkem se v Investiční hře hraje o ceny v hodnotě přesahující 100 000 Kč.

Jiří Vodička

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).