Hlavní navigace

Investiční životní pojištění Comfort Plus nabízí nejširší možnosti připojištění na trhu

Praha, 31. července 2006 – Winterthur pojišťovna rozšířila svou nabídku v oblasti investičního životního pojištění. Nový pojistný produkt Comfort Plus nemá při porovnání nabízené šíře připojištění na českém trhu konkurenci. Pojištění je navíc možné sjednat až do věku 99 let.

Sdílet

Winterthur pojišťovna přichází na trh s novým investičním životním pojištěním, jehož hlavními parametry jsou flexibilita kombinace jednotlivých složek pojištění a jednoduchost sjednání. Šíří své nabídky je pojištění Comfort Plus nejkomplexnějším řešením nabízeném na českém trhu.

„Cílem Winterthur bylo přijít s investičním životním pojištěním, které klientům poskytne maximální variabilitu tak, aby výsledné pojištění odpovídalo jejich individuálním požadavkům. Dalším naším cílem byla jednoduchost, se kterou bude moci klient pojištění zřídit a upravovat. Výsledkem je tak investiční životní pojištění s nejširší nabídkou připojištění na českém trhu,“ řekl Petr Žaluda, generální ředitel Winterthur pro Českou republiku a Slovensko.

V rámci produktu Comfort Plus lze sjednat libovolnou kombinaci následujících typů pojistné ochrany:
• Pojištění pro případ smrti
• Pojištění pro případ smrti úrazem
• Pojištění pro případ trvalých následků úrazu (lineární nebo progresivní plnění)
• Pojištění ročního důchodu pro případ plné invalidity
• Zproštění od placení pojistného v případě plné invalidity
• Pojištění pro případ pracovní neschopnosti (s dobou plnění až 24 měsíců, což je nejdelší doba nabízená na českém trhu)

Vedle pojistné ochrany je Comfort Plus rovněž investičním produktem, který umožňuje individuální nastavení investičního profilu od investic do zahraničního fondu přes investice do likvidních českých akcií a dluhopisů až po fond s garantovaným výnosem 2,4% p.a. Pojistné, které není použito na krytí rizikových složek, je investováno dle přání klienta a takto zhodnocované prostředky může navíc klient libovolně čerpat. Klient má také možnost vložit kdykoliv mimořádné pojistné.

Investiční životní pojištění Comfort Plus je možné sjednat až do věku 99 let a představuje tak moderní celoživotní produkt, jehož jednotlivé složky lze libovolně měnit podle potřeb, finančních záměrů a konkrétní životní situace klienta.

Pojistné zaplacené pojistníkem na investiční životní pojištění lze – za podmínek definovaných v zákoně o daních z příjmů – odečíst od základu daně až do limitu 12 000 Kč ročně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).