Hlavní navigace

Investice do vkladu EUROTOP 50 překročily 100 miliónů korun

Investice do nového termínovaného vkladu Živnostenské banky EUROTOP 50 překročily za první dva týdny prodeje už 100 milionů korun. EUROTOP 50 se tak stal jedním z nejlépe prodávaných zajištěných instrumentů na českém trhu.

Sdílet

Enormní zájem o EUROTOP potvrzuje náš předpoklad, že klienti hledají nové možnosti bezpečného investování finančních prostředků, které by jim nabídly atraktivnější výnos než běžné bankovní produkty, řekl produktový manažer Karel Krasl.

Termínovaný vklad EUROTOP 50 nabízí bezpečné uložení peněz s možnost podílet se na růstu akciového indexu Dow Jones EUROSTOXX 5O, který je složen z akcií 50ti největších evropských společností. Termínovaný vklad EUROTOP 5O tak kombinuje výhody klasického termínovaného vkladu a zajištěných produktů vázaných na vývoj akciového indexu. Klient přitom nenese žádné riziko plynoucí z případného poklesu hodnoty akcií – na rozdíl od jiných zajištěných produktů EUROTOP 50 garantuje plnou návratnost všech investovaných prostředků, přičemž maximální výše výnosů není nijak omezena.

Klient, který investuje do termínovaného vkladu EUROTOP 50, neplatí žádné vstupní poplatky a všechny investované peníze jsou ze zákona pojištěny. Investovat je možné v české koruně, klient tak nepodstupuje žádné měnové riziko z kurzového rozdílu. Minimální výše investovaného vkladu činí 10 tisíc Kč, horní hranice není nijak omezena.

Klienti mohou do vkladu EUROTOP 50 investovat prostředky až do 31. května.

Ivo Polišenský
Tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).