Hlavní navigace

Internetové stránky PFČP se umístily na 3. místě v soutěži WebTop100

[Tisková zpráva] Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) uspěl v hlavním žebříčku soutěže WebTop100 a obsadil bronzové místo. Zároveň má nejlepší webové stránky mezi penzijními fondy. Soutěž WebTop100 nabízí důvěryhodné srovnání webových prezentací předních českých firem.

Doba čtení: 1 minuta

Projekt WebTop100 je jedinou akcí svého druhu, která je zaměřená na porovnání a hodnocení webových prezentací firem působících v České republice. Žebříček těch nejúspěšnějších sestavuje odborná porota složená ze specialistů na firemní weby, grafiku, technické řešení a marketing. PFČP do soutěže přihlásil webové stránky určené pro jeho klienty. Porota ocenila zejména jejich přehlednost, strukturu a interaktivní funkce.


„Naše společnost vychází svým klientům vstříc, a proto nabízí ještě více služeb on-line,“ říká Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing PFČP. Úplnou novinkou je spuštění Klientského portálu s penzijním připojištěním on-line (obdoba internetového bankovnictví). V on-line přehledu penzijního připojištění jsou vidět pravidelné platby a celková naspořená částka. Vedle toho lze provádět změny bez papírových formulářů a návštěv pobočky.

Penzijní fond České pojišťovny připravil pro své klienty i finanční poradce také specializované internetové stránky www.vseopenzich.cz, kde denně přináší aktuální informace o penzijním připojištění a o chystané reformě penzijního systému.