Hlavní navigace

Internetové bankovnictví KB pro studenty zdarma!

Sdílet

Praha, 28. listopadu – Od prvního prosince nabízí Komerční banka všem studentům vysokých škol možnost bezplatného využívání internetového bankovnictví – mojebanka.

Podmínkou pro získání internetbankingu mojebanka je zřízení konta Gaudeamus, které je určeno vysokoškolským studentům ve věku od 18 do 26 let. Kromě internetového bankovnictví mohou studenti zdarma v rámci tohoto konta využívat i telefonní bankovnictví, mezinárodní platební kartu Maestro a povolený nezajištěný debet, a to nově až do výše 10.000 Kč. Kromě toho je k účtu každoročně připisována prémie ve výši 333,– Kč. Vedení účtu je zdarma.

Ke konci října otevřela KB 60.551 účtů Gaudeamus. Od září letošního roku KB zaznamenala čistý přírůstek 17 000 klientů, což v meziročním srovnání představuje nárůst o 140 %. K vysokému nárůstu došlo i v poskytnutých studentských úvěrech. Ve srovnání s loňským rokem bylo těchto úvěrů poskytnuto o 54 % více. Komerční banka je jedinou bankou na českém trhu, která poskytuje studentskou půjčku, a to nejen na studium VŠ nebo MBA v ČR, ale i v zahraničí.

Marie Růžičková
Tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).