Hlavní navigace

Ing. Jiří Kolman posílil obchodní tým české softwarové společnosti ecommerce.cz, a. s.

Brno, 2. února 2006 – Ing. Jiří Kolman se stal významnou posilou obchodního týmu české IT společnosti ecommerce.cz, a. s. Ze své pozice key account managera bude řídit obchodní aktivity firmy především v oblastech, které jsou mu vlastní, a to utility, retail a manufacturing, ale také v bankovnictví.

Sdílet

Ing. Jiří Kolman prošel několika významnými firmami ve velkých nadnárodních společnostech, mezi něž patří například Ness Czech, APP či Oracle Czech a Cleverlance.

ecommerce.cz, a. s. zaznamenala v roce 2005 výrazný růst. Vzhledem k tomu, že stejný vývoj očekáváme i letos, je jednou z našich priorit posílení manažerského týmu kvalitními a zkušenými odborníky. Jsme velmi ráda, že Jirka, s nímž se znám již ze svého působení v Oracle Czech, přijal naši nabídku, řekla Ing. Magdalena Novotná, CEO ecommerce.cz, a. s.

Při hledání svého nového působiště se mi sešla na stole celá řada nabídek, především od předních hráčů na českém IT trhu. Po důkladném zvážení jsem ale dal přednost ecommerce.cz, a. s. Podle mého názoru jde o mladou společnost plnou zkušených a otevřených lidí, kteří jsou schopni zákazníkům poskytnout špičková řešení s výraznou přidanou hodnotou. Cítím zde velké možnosti budoucího růstu, ke kterému bych také rád přispěl, dodal Jiří Kolman.

Ing. Jiří Kolman vystudoval elektrotechnickou fakultu ČVUT, obor Automatizované technologické systémy. Rád si přečte dobrou knihu, sportuje a poslouchá hudbu. Mezi jeho další záliby patří cestování a poznávání nových krajů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).