Hlavní navigace

ING BANK zvyšuje úrokovou sazbu na spořicím účtu ING Konto na 2%

ING Bank N.V., organizační složka, člen skupiny nizozemské finanční skupiny ING, reagovala na změnu tržních úrokových sazeb a zvýšení repo sazby ČNB ze dne 24. června 2004 a rozhodla o zvýšení úrokové sazby na spořicím účtu ING Konto.

Sdílet

Úroková sazba je s účinností od 19. července 2004 navýšena ze současných 1,75% p.a. na 2,00% p.a.

ING Konto, dříve známé jako Oranžové konto, si nadále drží své prvenství na českém trhu spořicích účtů bez výpovědní lhůty. Hlavními výhodami účtu ING Konto jsou nulové poplatky za standardní služby, vysoký úrok bez výpovědní lhůty, snadná dostupnost a obsluha účtu.

Počet aktivních spořicích účtů ING Konto překročil na konci června 2004 hranici 20 000. Interní statistiky vykazující za první polovinu letošního roku nárůst objemu depozit na spořicích účtech o 25 % jen potvrzují stále rychleji rostoucí trend objemu aktiv na těchto účtech. K nárůstu depozit významně přispívají jak stávající klienti, tak prostředky, které klienti spoří na nově otevřených účtech.

Více informací o účtu ING Konto mohou zájemci nalézt na internetových stránkách www.ing.cz, u poradců pro finanční plánování, v klientských centrech ING a na bezplatné lince 800 159 159.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).