Hlavní navigace

ING a Měšec.cz pořádají soutěž pro studenty SŠ a VŠ

Sdílet

Praha
13. března 2003
Finanční skupina ING ve spolupráci s finančním zpravodajským serverem Měšec.cz připravila Velkou studentskou soutěž pro studenty středních a vysokých škol. Hlavní výhrou je vklad 10 tisíc korun na spořicí účet Oranžové konto od ING.

Velkou studentskou soutěž, která probíhá od začátku března do konce dubna 2003, pořádá společnost Internet Info, s.r.o. na svém serveru Měšec.cz. ING je generálním partnerem této akce.

V rámci soutěže budou oceněny nejlepší psané eseje na téma „Finanční dům budoucnosti“. Soutěže se může zúčastnit každý student SŠ, VŠ nebo VOŠ, který dosáhl věku 18 let. Eseje budou hodnoceny především z hlediska invence, originality a stylistického zpracování. Práce musí být dodány v elektronické podobě ve formátech DOC, RTF nebo PDF v rozsahu 2 – 5 stran A4.

Jednotlivé práce, které mohou studenti posílat přímo ze zmíněného serveru, budou hodnotit zástupci organizátora a generálního partnera, mezi jinými např. šéfredaktor Měšce Petr Zámečník, projektový manažer společnosti Internet Info David Špinar či předseda Výkonné rady ING ČR / SR Ron van Oijen a reprezentantka ING Oranžového domu Ilona Trusinová.

Oceněno bude celkem 10 prací. Ceny za 1. – 3. místo jsou peněžní vklady ve výši 10 000, 5000 a 2500 Kč na Oranžové konto od ING. Další ceny jsou např. sportovní tašky značky Puma, konzumační kupony do sítě restaurací Pizza Coloseum apod. Podrobné informace o soutěži je možné nalézt na internetové adrese: http//:studen­ti.mesec.cz.

* * *

ING působí v 65 zemích světa a má více než 50 miliónů klientů. Z hlediska tržní kapitalizace je jednou z největších finančních skupin na světě. V České republice působí od roku 1991 v oblastech pojišťovnictví, bankovnictví a správy aktiv. V roce 2001 vstoupila také na trh retailových produktů svým spořicím účtem Oranžové konto.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).