Hlavní navigace

WPB Capital: implementace bankovního systému Arbes OBS úspěšně dokončena

[Tisková zpráva] WPB Capital, spořitelní družstvo úspěšně dokončilo implementaci bankovního systému Arbes OBS. Tato významná investice do rozvoje umožňuje spořitelnímu družstvu rozšířit nabídku o standardní bankovní produkty a služby jako jsou běžné účty, internetové bankovnictví nebo kontokorentní úvěry.

Sdílet

V souvislosti s plány rozvoje WPB Capital k 1. 1. 2011 úspěšně implementovalo nový informační systém, který umožňuje zákazníkům přístup k účtům pomocí nejmodernějších kanálů vzdáleného bankovnictví, jako jsou internet a SMS Banking.

Softwarová platforma ARBES OBS představuje moderní bankovní systém, který dokáže pokrýt kompletní bankovní agendu včetně všech Back Office a Front Office operací, podpory vzdálených poboček a veškerých funkcí pro provoz komunikačních kanálů, jako jsou internet, GSM, email atd. Díky své architektuře a modulární koncepci lze tento moderní bankovní systém pružně přizpůsobovat našim konkrétním požadavkům“ říká Tibor Kapralčík, IT ředitel WPB Capital.

Zavedení bankovního systému završuje podstatný růst WPB Capital v roce 2010. Počet klientů dosáhl 8000, bilanční suma překročila úroveň 4,5 mld. Kč a došlo k navýšení základního kapitálu na 380 mil. Kč.

„Zpracování požadavků stále většího počtu klientů vyžaduje kvalitní a špičkové technické řešení odpovídající potřebám dlouhodobě rostoucí společnosti. Implementace bankovního systému Arbes OBS pro nás znamená další krok v neustálém zvyšování rozsahu a kvality našich služeb. Jde o významnou investici do dalšího rozvoje WPB Capital,“ dodává Tibor Kapralčík.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).