Hlavní navigace

I v období nejistoty je možné najít zajímavé investiční příležitosti

ČP INVEST investiční společnost, a. s. prodlužuje mimořádnou akci nulových vstupních poplatků do svého 4. Zajištěného fondu. Do tohoto fondu, který svou konstrukcí nabízí zisk i při poklesech trhů, tak mohou klienti investovat bez vstupních poplatků až do konce upisovacího období, tj. do 17. 12. 2008.

Sdílet

Fond je příležitostí pro ty, kteří chtějí bezpečně investovat i v období vysoké nejistoty na finančních trzích. Portfolio fondu je z 90 % tvořeno státními dluhopisy, které za daných okolností představují jeden z nejbezpečnějších nástrojů garantovaný státem.

V našem 4. Zajištěném fondu, který je navržen přesně pro dnešní tržní situaci, přinášíme zájemcům o investování unikátní koncept investiční strategie. Tento fond může vydělat deset, pět nebo alespoň jedno procento každý rok, a to podle vývoje akciových trhů. Investor má tak rozumný výnos zajištěn prakticky v každé situaci, uvádí Martin Viktora ze společnosti ČP INVEST.

4. Zajištěný fond ČP INVEST se opírá zejména o státní dluhopisy a svůj výnos odvozuje od výnosu akcií 15 světově významných společností se silnou globální značkou (např. Canon, Toyota, Nestle, Pepsico, Johnson&Johnson). Svou konstrukcí umožňuje investorům dosáhnout zajímavých výnosů i v případě nečekaného propadu akcií těchto firem. Podílníci fondu mají zajištěn minimální výnos 6 % za 6 let, maximální výnos fondu je 60 %. O jednou dosažený výnos klienti nemohou přijít, protože fond své roční výnosy uzamyká. Zároveň je pokryto i měnové riziko, takže investoři nejsou vystaveni turbulencím kurzů měn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).