Hlavní navigace

I letos přináší ČSOB veřejnosti Febiofest

ČSOB zůstává i v tomto roce věrná své tradici a již popáté podporuje v roli hlavního partnera mezinárodní přehlídku filmů, televize a videa – Febiofest.

Sdílet

ČSOB vám společně s týmem Fero Feniče přináší další ročník unikátního festivalu, který jakoby oživoval někdejší putovní kinematografy, když vykročil z Prahy do regionů. „Partnerství s Febiofestem si ceníme jednak proto, jaké filmy nabízí, a také proto, kdo za ním po všechna ta léta stojí. Skupina zapálených nadšenců, dobrých filmařů a profesionálně zdatných manažerů. Obojí si zaslouží naši podporu,“ uvedl Pavel Kavánek, generální ředitel ČSOB, k podpoře Febiofestu. „Skupina ČSOB se hojně podílí na podpoře filmové tvorby v České republice. Mohl bych jmenovat řadu filmů, ale zůstanu u zatím posledního projektu s podporou Poštovní spořitelny – Svěrákových Vratných lahví, které přicházejí do kin v těchto dnech,“ doplnil Pavel Kavánek.

Febiofest je pražským nejrozsáhlejším a nejnavštěvovanějším filmovým festivalem a tím i jedinečnou možností, jak dostat řadu kvalitních domácích i zahraničních snímků k českému publiku a distributorům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).