Hlavní navigace

Hypotéky Komerční banky – všechny fixace shodně od 4,99 % a navíc až 400 000 Kč na cokoliv!

V Praze, 20. srpna 2008 - Zajímavou nabídku připravila zájemcům o poskytnutí hypotečního úvěru Komerční banka, která v těchto dnech přistoupila ke snížení hypotečních sazeb. Pro všechna období fixace, která KB nabízí (1 rok až 10 let a 15 let), platí nyní shodná úroková sazba od 4,99 % !

Sdílet

Klienti tak mají možnost získat i ty nejdelší fixace za cenu nejlevnější jednoleté a ušetřit až desítky tisíc korun. Čím delší období klient zvolí, tím výhodnější se pro něj nabídka KB stává.

Zároveň KB umožňuje klientům využít až 400 000 Kč z úvěru za libovolným účelem – například na nákup vybavení bytu, nábytku, elektroniky a podobně. S hypotékou na investici do nemovitosti tak klient zároveň získává další finanční prostředky, a to za stejně nízkou úrokovou sazbu.

Všechny tyto výhody umožňuje KB i v rámci své Flexibilní hypotéky, se kterou mohou klienti odložit splátky na začátku splácení až o 12 měsíců, pružně zvýšit nebo snížit měsíční splátky na základě momentální finanční situace nebo přerušit splácení, a to až na tři měsíce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).