Hlavní navigace

Hypotéku nejen na bydlení získají nyní klienti v Komerční bance bez poplatku za zpracování a s úrokovou sazbou již od 3,99 %

[Tisková zpráva] Komerční banka připravila pro klienty atraktivní akční nabídku – výhodné hypotéky získají do konce května bez poplatku za zpracování úvěru a se sazbou již od 3,99 %.

Sdílet

Bez poplatku za zpracování získají hypotéku v KB všichni žadatelé o úvěr, kteří zvolí fixaci úrokové sazby alespoň na 5 let, žádost o hypotéku podají v období od 1. 5. 2011 do 31. 5. 2011 a zároveň podepíší smlouvu o hypotečním úvěru do 30. 6. 2011.

Zároveň KB od 2. května snižuje úrokové sazby, které tak nyní začínají od 3,99 %.

Díky Hypotéce 2v1 mohou klienti Komerční banky financovat jedním úvěrem nejen veškeré investice kolem koupě, výstavby či rekonstrukce nemovitosti, ale také investice spojené s pořízením vybavení domácnosti či dalšími potřebnými výdaji.

„S Hypotékou 2v1 získají klienti KB kromě úvěru na investici do nemovitosti také dodatečné finance, které mohou použít na cokoli, a to se stejnou úrokovou sazbou, jako u hypotečního úvěru. Až 400 tisíc korun tak získají za výrazně nižší sazbu, než u běžných spotřebitelských úvěrů,“ uvedla Monika Truchliková, zástupkyně výkonného ředitele pro Marketing a Business Development Komerční banky. 

Současně mohou využít všech výhod Flexibilní hypotéky:

    možnost odložit počátek splácení až o 12 měsíců

    možnost kdykoliv snížit výši měsíční splátky až o 50 %

    možnost přerušit splácení až na 3 měsíce

    možnost opakované mimořádné splátky až 20 % úvěru

Na potřebné investice získají klienti v KB hypotéku až do 100 % potřebné částky. Na jednom místě nabídnou v Komerční bance osobní bankéři veškeré služby včetně ocenění nemovitosti či získání listu vlastnictví z katastru nemovitosti. To vše bez zbytečného papírování.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).