Hlavní navigace

Hypotéka pro mladé – nový výhodný úvěr od Hypoteční banky

Praha, 5. ledna 2005 – Hypotéku pro mladé, výhodný hypoteční úvěr určený zejména pro začínající rodiny, od dnešního dne nabízí Hypoteční banka. Hypotéka pro mladé kombinuje státem poskytovaný úvěr pro mladé rodiny do 36 let ve výši až 300 000 Kč a hypotéku od Hypoteční banky.

Sdílet

Peníze získané díky státní půjčce ze Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB) bude možno kombinovat s několika typy hypoték od Hypoteční banky. Vše v zásadě funguje tak, že klient u Hypoteční banky požádá o hypotéku a zároveň u SFRB o státní úvěr. Zásadní výhodou Hypotéky pro mladé je urychlení vyřízení hypotéky. Cesta k vlastnímu bydlení se podstatně zkracuje díky tomu, že klient nemusí čekat na přidělení státního úvěru a teprve potom žádat o hypotéku, dodává k tomu Radka Papoušková, ředitelka odboru řízení produktů Hypoteční banky.

Hypotéka pro mladé je již druhý úvěr v nabídce Hypoteční banky, určený zejména pro mladé rodiny. Prvním byl Progres, hypotéka se sníženými počátečními splátkami, která umožňuje pořídit si bydlení i lidem (do 36 let), jež by na úvěr s anuitním způsobem splácení nedosáhli.

Hypoteční banka jako první specializovaná banka u nás má nejširší nabídku úvěrů a služeb souvisejících s poskytnutím úvěru.

David Sahula
specialista PR
Hypoteční banka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).