Hlavní navigace

Hypoteční banka zlevňuje úvěry

Praha, 2. ledna 2007 – „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, praví oblíbené české přísloví. V podání Hypoteční banky to znamená, že i v novém roce její úvěry budou dostupné pro co nejširší spektrum klientů za ceny, které patří k nejvýhodnějším na trhu. Proto od 1. ledna 2007 banka výrazně snižuje úrokové sazby.

Sdílet

K nejvýraznějšímu zlevnění o 0,30 procentního bodu banka přistoupila především u nejžádanějších úvěrů s fixací na tři roky. Při uvedené tříleté fixaci tak bude možné získat standardní hypoteční úvěr i hypoteční úvěr do 85 % hodnoty nemovitosti (Hypoteční úvěr 85) od 3,79 % p.a. Stejně se snižuje úroková sazba hypotečních úvěrů na družstevní bydlení s tříletou fixací.

„Ačkoliv finanční trh dlouhodobě očekává růst úrokových sazeb, cena našich zdrojů v poslední době mírně klesla. Tento prostor využíváme k tomu, abychom nabídli našim klientům ještě výhodnější podmínky. Nejzásadnějším způsobem jsme zlevnili úvěry s tříletou fixací, které považujeme za nejvýhodnější pro klienty,“ říká Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky.

Hypoteční banka od 1. ledna 2007 snižuje i většinu dalších sazeb, včetně hypotečních úvěrů pro cizince. Snížení úrokových sazeb se týká úvěrových smluv nově uzavřených po 1. lednu 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).