Hlavní navigace

Hypoteční banka Wüstenrot snížila úroky až o 0,3 p.b.

S platností od 1. dubna 2008 snižuje hypoteční banka Wüstenrot pětileté úrokové sazby. Základní úroková sazba tak klesá o 0,2 p.b. na 4,84 % p.a. a úroková sazba garantovaná pro všechny klienty o 0,3 p.b. na 5,04 % p.a.

Sdílet

Klientům Wüstenrotu se ale od 1. dubna nabízejí i další výhody. Zdarma vyřizuje Wüstenrot hypoteční banka a.s. žádosti o hypoteční úvěr podané do 30. června 2008. Toto zvýhodnění se týká všech žádostí klientů – fyzických osob s výjimkou hypoték s jednoletou fixací úrokové sazby. Úspora na poplatku za zpracování a vyřízení úvěru představuje pro klienta až 25 000 korun.

Zdarma je poskytována také Hypotéka REFIN, která je řešením pro všechny, kteří splácejí drahý či jinak nevýhodný úvěr na bydlení. Výhodou hypotéky REFIN není jen úspora 4000 korun na poplatku za její vyřízení. Klient neplatí ani poplatek za ocenění nemovitosti – předkládá původní odhad. Platební schopnost se dokládá pouze čestným prohlášením.

Klient, který si v období od 1. dubna do 30. června vyřídí hypotéku, má navíc možnost vyhrát jeden z atraktivních víkendových zájezdů do Paříže pro dvě osoby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).