Hlavní navigace

Hypoteční banka otevírá pobočku v Ústí nad Labem

Zájemci o nové bydlení ze severních Čech si mohou od února zařídit hypotéku v nové pobočce Hypoteční banky v Ústí nad Labem. Největší poskytovatel hypotečních úvěrů v ČR otvírá už třetí přímé zastoupení v Ústeckém kraji, dosud nabízí služby v regionální pobočce v Teplicích a v pobočce v Chomutově.

Sdílet

Nová pobočka Hypoteční banky se nachází na Masarykově ulici, tedy na frekventované hlavní třídě spojující střed města s obchodními centry a sportovními areály. Přímo před budovou je zastávka MHD a nechybí zde ani parkovací plochy. Zájemci mohou pobočku navštívit od pondělí do pátku mezi 9 a 16 hodinou.

Chceme obyvatelům krajského města a okolí co nejvíce usnadnit přístup ke kvalitním hypotékám. V nové pobočce budou moci snadněji využít pestrou nabídku produktů a služeb, kterou Hypoteční banka poskytuje, zdůraznil Martin Mrňák, ředitel regionální pobočky Hypoteční banky v Teplicích. Hlavním důvodem otevření nové pobočky v Ústí nad Labem je přiblížit se klientům i obchodním partnerům, doplňuje Martin Mrňák.

Hypoteční banka tak nyní nabízí své produkty a služby ve 13 regionálních pobočkách a 17 pobočkách po celé České republice. Zájemci však mohou získat hypotéky od Hypoteční banky i prostřednictvím sítí jejích obchodních partnerů – ČSOB, Poštovní spořitelny, Citibank, ING, České pojišťovny a realitní společnosti RE/MAX.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).