Hlavní navigace

Hypoteční banka nabízí hypotéku bez poplatků

Zájemci o financování bydlení, kteří přijdou v průběhu podzimu do Hypoteční banky, mohou ušetřit na poplatcích až 100 tisíc korun. Největší tuzemská specializovaná banka na poskytování hypoték nabízí do konce listopadu v rámci akční nabídky „Hypotéka roku“ hypoteční úvěry bez poplatků.

Sdílet

Hypotéka roku je určena všem zájemcům o financování bydlení, kteří v čase náhlých změn preferují jistotu. Zájemci o hypotéku nemusí platit poplatek za zpracování úvěru ani poplatky za vedení účtu. Dlouhá doba fixace je pro ně další zárukou, že se jim v průběhu této doby nezmění měsíční splátka, uvádí Bohdan Suchánek, ředitel marketingu a PR Hypoteční banky. V neposlední řadě je Hypotéka roku signálem o kvalitě produktů a služeb Hypoteční banky, která opakovaně získává prestižní ocenění finančního sektoru, dodává Bohdan Suchánek.

U průměrné hypotéky ve výši 1,8 milionu korun s fixací na 25 let činí úspora na poplatcích více než 62 tisíc korun. U hypotéky ve výši 3 miliony korun se splatností 40 let a fixací po celou dobu splatnosti pak klient na poplatcích ušetří minimálně 100 tisíc korun.

Hypotéka bez poplatků se vztahuje na úvěry do 85 % hodnoty nemovitosti s fixací úrokové sazby na pětileté a delší období. Čím je delší doba fixace úrokové sazby, tím je i vyšší úspora na poplatcích. Úroková sazba u hypotéky bez poplatků je akčně snížena a její konkrétní výše je závislá na výši úvěru a délce fixace úrokové sazby. Hypotéka roku se nevztahuje na úvěry bez doložení příjmu a americké hypotéky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).