Hlavní navigace

Hvězdy na Vltavě spolupráce ČSOB a společnosti Člověk v tísni

Sdílet

Snad nikomu v této zemi nebyl lhostejný osud těch, které zasáhla srpnová velká voda. Svědčí o tom neuvěřitelné množství charitativních aktivit směřovaných právě na pomoc těm nejpotřebnějším. Je proto vcelku samozřejmostí, že se do mnoha aktivit zapojila i finanční Skupina ČSOB.

Právě v rámci aktivit na pomoc povodněmi postiženým oblastem navázala ČSOB spolupráci i se Společností Člověk v tísni při České televizi. Hmatatelným výsledkem naší spolupráce je především konkrétní pomoc ČSOB při obnově mostu ve Vodnaněnech, Zdravotního střediska v Liběchově a Mateřské školy v Bohušovicích nad Ohří. Náklady na výše jmenované projekty budou kryty z finančních prostředků ČSOB.

A právě v návaznosti na již realizovanou spolupráci se Společností Člověk v tísni se ČSOB rozhodla podpořit mimořádný projekt „Hvězdy na Vltavě“. Hlavním smyslem tohoto projektu je především shromáždit další finanční prostředky ve prospěch konta SOS POVODNĚ č.ú. 334 334 334/0300.

Aktivity Skupiny ČSOB zde ale nekončí, snaží se i nadále pomáhat a to především prostřednictvím zvýhodněných sazeb, odkladu splátek úvěrů či rušením poplatků za určité bankovní služby poskytované v zaplavených regionech.

Uvědomujeme si, že být špičkovou českou bankou podle ekonomických parametrů nestačí. Náš úspěch je totiž kromě profesionality pracovníků a řídících metod také do značné míry závislý na dobré koexistenci se společností, ve které působíme, a kterou zásobujeme svými službami. Vážíme si možností, které nám společnost dává a cítíme vůči ní zodpovědnost.

PhDr. Milan Tománek
výkonný ředitel,
Ředitel komunikace Skupiny ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).