Hlavní navigace

HVB Bank nabízí cobrandovanou kreditní kartu VISA Winterthur

Karta je určena klientům Winterthur, kteří mají sjednané penzijní připojištění nebo životní pojištění a kromě osvobození od měsíčního poplatku za vedení karty a ročního poplatku může klient získat také speciální bonus při vydání karty ve výši 300 korun a předschválený limit ve výši až 40 tisíc korun bez nutnosti doložení příjmu.

Sdílet

Kreditní karta VISA Winterthur nahrazuje kartu VISA CREDIT SUISSE, a to z důvodu přejmenování společnosti Credit Suisse Life & Pensions na Winterthur.

Držitelé karty VISA CREDIT SUISSE obdrží od HVB Bank automaticky novou kartu VISA Winterthur, přičemž její vydání není spojeno s žádnými náklady na straně klienta. Původní karta je platná až do vydání karty nové, řekla tisková mluvčí HVB Bank Petra Kopecká, a dodala: V souvislosti s přejmenováním karty jsme pro klienty připravili také několik zajímavých novinek jako je osvobození od měsíčního poplatku za vedení karetního účtu nebo nabídka předschváleného limitu ve výši až 40 tisíc korun bez nutnosti dokládat příjmy.

Držitelé karty VISA Winterthur budou osvobozeni od měsíčního poplatku za vedení karetního účtu, který u původní karty činil 30 Kč. Navíc roční poplatek 360 Kč, nebude v první roce účtován všem klientům a v dalších letech nebude účtován těm klientům, jejichž roční bezhotovostní transakce kartou přesáhnou 35 tisíc Kč. Při vydání karty je klientovi připsán bonus ve výši 300 Kč, který může využít například jako příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění. Pro klienty, kteří mají uzavřenou smlouvu s Winterthur déle než 1 rok, mohou využít předschválený limit až 40 tisíc Kč bez nutnosti doložení příjmu.

Z každé bezhotovostní platby provedené kreditní kartou VISA Winterthur vrátí společnost Winterthur klientům 0,2 % zpět na jejich účet. Nová karta je vybavena nejmodernější čipovou technologií, která zajišťuje vyšší bezpečnost pro transakce a zabezpečení v případě ztráty nebo krádeže.

Parametry karty
Měsíční poplatek 0 Kč
Poplatek za výpis 12 Kč
Roční poplatek 360 Kč *
Úroková sazba p.m. 1,58 p.m.
Cash back 0,2 %

* Poplatek není účtován pokud celkový bezhotovostní obrat v předcházejícím roce je vyšší nebo roven 35 000 Kč

Karta je určena klientům Winterthur, kteří mají sjednané penzijní připojištění nebo životní pojištění a zaplacený alespoň jeden měsíční příspěvek nebo pojistné. O kreditní kartu mohou klienti zažádat na libovolné pobočce Winterthur či finančních poradců Winterthur. Kreditní karta VISA Winterthur nabízí kvalitní doplňkové služby, jako je cestovní pojištění Travel, pojištění Credit proti neschopnosti splácet úvěr a pojištění Safe pro případ ztráty či zneužití kreditní karty.

Přejmenování karty neznamená pro klienty Credit Suisse Life & Pensions žádné úpravy ve stávajících smlouvách, které zůstávají platné v původním znění. Všem klientům byl rozeslán dopis, jehož cílem je informovat o změnách, jejich důvodech a očekávaných přínosech a pochopitelně i o načasování. Klientům je k dispozici také infolinka, na které jim budou zodpovězeny všechny dotazy. Pro podávání informací budou rovněž speciálně vyškoleni finanční poradci Winterthuru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).