Hlavní navigace

HVB Bank se stala generálním partnerem projektu CI.CZ 1990-2007

Projekt CI.CZ 1190-2007 Firemní styl v České republice přináší pohled na novodobou firemní kulturu. Projekt vyvrcholí vernisáží, která se bude konat 17. září 2007 v Galeriii Design centra České republiky. Hlavním partnerem se stala HVB Bank.

Sdílet

Záměrem projektu CI.CZ je seznámit laickou i odbornou veřejnost s tím nejlepším, co v oblasti firemního stylu v České republice bylo po roce 1990 realizováno. K vidění budou celé projekty – od návrhu loga, přes jeho aplikace až k různorodým využitím, např. formou dárkových předmětů. Na výstavě bude možno shlédnout práce, které jsou v nějakém ohledu vždy výjimečné – ať už prvenstvím, inovativní formou nebo komplexním dosahem na vývoj českého vizuálního prostředí.

Výstava bude zahájena 17. září 2007 vernisáží v Galerii Design centra České republiky v Praze, odkud se 26. října 2007 přesune do Galerie Design centra v Brně. Výstava potrvá do konce roku. K výstavě se připravuje také publikace, která představí ukázky všech vybraných projektů, ale také řadu tématických studií, terminologický slovník, medailony vystavujících grafických designérů i charakteristiku prezentovaných fi­rem.

Generálním partnerem projektu je HVB Bank. „Uvědomujeme si význam ucelené komunikace prostřednictvím Corporate Identity. Tyto zkušenosti nyní zúročujeme v procesu integrace se Živnostenskou bankou, při které 5. listopadu 2007 vznikne nová banka na českém finančním trhu – UniCredit Bank,“ říká Tomáš Pavlík, tiskový mluvčí HVB Bank.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).