Hlavní navigace

HVB Bank a Generali Pojišťovna uvádějí na trh nový produkt - kreditní kartu VISA Generali

HVB Bank se spojila s novým silným strategickým partnerem Generali Pojišťovnou a uvádí na trh novou mezinárodní čipovou kartu VISA Generali. Tato karta je již pátou co-brandovanou kartou v portfoliu produktů HVB Bank, jako první z co-brandovaných karet je ovšem vybavena čipem standardu EMV. Samozřejmostí je fakt, že přináší svým držitelům řadu výhod.

Sdílet

HVB Bank je jedničkou na trhu v oblasti prodeje co-brandovaných karet. Tento typ karet, který přináší držitelům reálné výhody partnerů HVB Bank, zaujímá na celkovém portfoliu kreditních karet HVB Bank podíl takřka 40 %, řekla Petra Kopecká, tisková mluvčí HVB Bank. Cílem HVB Bank v této oblasti je spojení s velkými retailovými nebankovními partnery na trhu a následné využití rozsáhlé distribuční sítě partnera a jeho klientského portfolia pro prodej společné karty. V letošním roce vzrostl celkový počet co-brandovaných karet ke konci září o 22,5 %.

Očekáváme, že prodej co-brandovaných karet poroste v regionu střední a východní Evropy téměř dvakrát rychleji než prodej klasických kreditních karet, dodala Petra Kopecká. Jak uvedla, celkový počet kreditních karet vydaných HVB Bank se meziročně zvýšil ke konci září o takřka 10 % na necelých 44 000 karet.

Karta VISA Generali

Mezi hlavní benefity čipové co-brandované karty patří vstupní bonus při vydání karty ve výši 500 korun, který je připsán přímo na kartu, a také loajalitní benefit za používání karty, kdy z každé bezhotovostní transakce obdrží klient 0,3 % utracené částky zpět na svůj účet. Karta nabízí předschválený úvěrový limit 20 tisíc Kč bez doložení příjmu, který je možné zvýšit až na 180 tisíc Kč po doložení příjmu klienta. Klient nemusí platit žádný měsíční poplatek za vedení karty, kromě 12 Kč za výpis z účtu, a pokud obrat na kartě přesáhne limit 35 tisíc Kč, neúčtuje si banka ani roční poplatek.

Bezúročné období může u kreditní karty VISA Generali dosahovat až 45 dní, přičemž délka bezúročného období závisí na datu transakce. Minimální splátka činí 10 % z dlužné částky (minimálně však 300 Kč) a splácet je možné převodním příkazem, inkasem z účtu nebo poštovní poukázkou.

S kreditní kartou VISA Generali mohou klienti získat i kvalitní doplňkové služby. Patří mezi ně cestovní pojištění Travel, pojištění pro případ zneužití karty Safe a pojištění Credit pro případ neschopnosti splácet od pojišťovny Generali. Klienti mají možnost si kartu do 31. 12. 2005 zdarma vyzkoušet a v případě nespokojenosti ji bezplatně zrušit.

Podmínky pro vydaní karty VISA Generali

Karta je určena pro stávající či nové klienty povinného ručení Generali. Žadatel o kartu musí být občan České republiky ve věku 18 let až 65 let s čistým měsíčním příjmem minimálně 9 500 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).