Hlavní navigace

HSBC již rok v Brně poskytuje služby podnikatelům

HSBC Bank plc v ČR slaví další výročí. Přesně před rokem otevřela svoji pobočku v Brně, a zahájila tak poskytování služeb pro podnikatele se zaměřením na malé a střední podniky.

Sdílet

HSBC Bank plc – pobočka Praha reagovala na potřeby podnikatelů z celého moravského regionu a přesně před rokem rozšířila počet svých poboček o zastoupení v Brně. Poskytuje zde celou řadu služeb na lokální i globální úrovni. Mezi ně například patří provozní a investiční financování, služby souvisící s exportními a importními transakcemi, bankovní záruky nebo široká škála měnových zajištění.

Bankovnictví pro podnikovou klientelu vyžaduje nejenom nabídku kvalitních služeb, ale především stále nové produkty. Právě v Brně jsme podnikatelům poprvé představili revoluční aplikaci s názvem e-treasury. Klient má přes internet přístup přímo do obchodování našeho Treasury oddělení, sleduje vývoj kurzů na mezibankovním trhu a sám provádí konverze za aktuální tržní kurz, říká Aleš Cvrček, ředitel finančních služeb pro malé a střední podniky.

Podnikatelé na Moravě se mohou brzy těšit na další novinku. Rozhodli jsme se přesunout naši reprezentační kancelář přímo na náměstí Svobody a být v centru dění, říká Andrew Blach, ředitel firemního bankovnictví HSBC Bank plc – pobočka Praha. Působíme aktuálně v 86 zemích a jsme hnacím motorem světového obchodu. V nové exkluzivní pobočce budeme moravským podnikatelům poskytovat služby s tímto globálním rozsahem včetně lokální znalosti všech trhů, dodává Blach.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).