Hlavní navigace

HONDA FINANCE VE SPOLUPRÁCI S CAC LEASING NABÍZÍ ZNAČKOVÝ LEASING MOTOCYKLŮ HONDA

Praha, 23. března 2007 Značkové financování Honda Finance, které v České republice nabízí Honda Finance Europe Plc ve spolupráci s CAC LEASING, od poloviny března 2007 platí i pro financování dealerské sítě motocyklů značky Honda. Klienti tak získávají nové výhody financování koupě nového nebo ojetého motocyklu.

Sdílet

Dealeři motocyklů mohou nyní využít nové produkty financování Honda Finance, které byly doposud nabízeny pouze pro automobily této značky. „V nabídce tak klienti nově naleznou například velmi zajímavé akce se slevou z mimořádné leasingové splátky, mohou se těšit na bezkonkurenční sazby havarijního pojištění a také řadu produktů v segmentu ojetých motocyklů,“ doplňuje k výhodám značkového financování Jiří Vintr, vedoucí oddělení autoleasingu CAC LEASING.

Honda Finance vstoupila na automobilový trh České republiky před dvěma lety a již od začátku nabízí jak financování skladových vozidel dealerů, tak služby pro konečného zákazníka v podobě mnoha variant leasingu a úvěru. „V roce 2006 přesáhl objem celkového financování automobilů Honda 640 milionů korun a zároveň se významně zvýšil celkový prodej vozů Honda. Úspěch značkového financování u automobilů Honda nás dovedl k rozhodnutí umožnit našim klientům využít jeho výhod i při koupi motocyklu této značky, “ dodává Jiří Vintr.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).