Hlavní navigace

Home Credit začal poskytovat spotřebitelské úvěry v obchodech Tesco

[Tisková zpráva] Tesco Finanční služby nabízí zákazníkům nákup na splátky, hotovostní úvěr nebo kreditní kartu.

Sdílet

Novým partnerem značky Tesco Finanční služby se stala společnost Home Credit, přední poskytovatel spotřebitelských úvěrů v České republice. Od 1. dubna začíná v sedmdesáti obchodech Tesco nabízet zákazníkům nejen spotřebitelské úvěry na zakoupené zboží, ale i hotovostní úvěry a kreditní karty. Po rok a půl trvající spolupráci na Slovensku se tak společnosti rozhodly své partnerství rozšířit i do České republiky.

„Home Credit je na Slovensku naším partnerem již od října 2008 a naše spolupráce přináší velmi dobré výsledky. Z tohoto důvodu se obchodní řetězec Tesco a úvěrová společnost Home Credit dohodly na spolupráci i v Česku,“ uvádí Lucie Hadaričová, manažerka Tesco Finančních služeb pro Českou republiku a Slovensko.

Spolupráce se týká 70 obchodů Tesco od Aše po Třinec. V každém z nich najdou zákazníci speciální stánky označené logem Tesco Finanční služby, kde si mohou v krátkém čase sjednat spotřebitelský úvěr na zboží pořízené v Tesco, požádat o hotovostní půjčku nebo vyřídit Tesco kreditní kartu. Do budoucna se počítá s rozšířením nabídky poskytovaných služeb o pojišťovací produkty.

„Jsme rádi, že naše spolupráce s Tesco překročí hranice a že budeme moci zkušenostmi ze Slovenska přispět ke zkvalitnění Tesco Finančních služeb i v České republice. Zákazníkům obchodů Tesco chceme poskytovat pestrý, kvalitní a rychlý finanční servis jako přidanou hodnotu k jejich nákupům,“ říká generální ředitel Home Creditu Erich Čomor.  

LCD televizor, půlmiliónový úvěr nebo kreditní karta

Základním finančním produktem, který je dostupný pod značkou Tesco Finanční služby, je splátkový prodej. Tímto typem spotřebitelského úvěru od 3 do 200 tisíc korun je možné financovat nákup jakéhokoliv zboží z regálů Tesco – elektroniku, nábytek, bytové doplňky, sportovní vybavení nebo hračky. Pro nákup na splátky není nutná žádná platba v hotovosti předem a sám zákazník si nastaví dobu splácení od 6 do 48 měsíců. Výhodou při koupi více různých druhů zboží je možnost sloučení do jednoho nákupu, respektive na jednu úvěrovou smlouvu.

V nabídce Tesco Finančních služeb je i bezúčelový hotovostní úvěr, který mohou lidé využít na financování jakéhokoliv druhu zboží nebo služeb. Zákazníci si mohou sjednat půjčku až do výše půl milionu korun a stejně jako v případě nákupu na splátky stanovit dobu splácení od 12 do 96 měsíců.

Výhodou co-brandové Tesco kreditní karty je jedno z nejdelších bezúročných období na trhu – až 51 dní. Pokud držitel vrátí utracené peníze v tomto termínu, neplatí žádné úroky. Navíc majitel karty šetří s každou platbou i mimo Tesco, protože získává body, kterými si zlevní další nákupy v Tesco.

Uzavření smlouvy na jakýkoliv typ úvěru je zdarma. Poplatky nebo sankce nejsou zákazníkovi účtovány ani v případě, že svůj úvěr splatí předčasně. Veškeré informace týkající se Tesco Finančních služeb najdou zákazníci i na webových stránkách www.itesco.cz/fs.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).