Hlavní navigace

Home Credit nabízí úvěrové služby už i ve Sconto Nábytek

[Tisková zpráva] Home Credit začal poskytovat spotřebitelské úvěry v obchodních domech Sconto Nábytek. Ve stánku označeném logem Sconto Finanční služby zákazníci mohou nakoupit na splátky jakékoliv zboží ze Sconta.

Sdílet

Spotřebitelský úvěr je možné vyřídit ve všech pěti obchodních domech Sconto Nábytek v České republice. Jeho výhodou je jednoduché vyřízení bez poplatků, nulové navýšení při využití akční nabídky nebo spojení většího množství zakoupeného zboží do jedné úvěrové smlouvy.

„Stejně jako se Home Credit již dvanáct let specializuje na spotřebitelské úvěry, Sconto Nábytek je specialista na nábytek s patnáctiletou historií na českém trhu. Spolupráce těchto dvou společností znamená pro zákazníka záruku kvality zboží, servisu i nadstavbových služeb jako je prodej nábytku na splátky,“ uvádí Erich Čomor, generální ředitel Home Creditu. 

Nakupovat na splátky je možné ve všech pěti obchodních domech Sconto Nábytek v České republice – Praha Stodůlky, Praha Černý Most, Liberec, Ostrava i Brno. Sjednat si úvěr na zakoupené zboží trvá ve stánku Sconto Finanční služby jen několik minut. A to i v případě, že chce zákazník financovat úvěrem více zakoupených výrobků. Veškeré zboží je možné sloučit na jednu úvěrovou smlouvu.

Podmínkou schválení půjčky jsou dva doklady totožnosti, zajištění ručitelem Home Credit nevyžaduje. Spotřebitelský úvěr od Home Creditu je vždy bez poplatků za vyřízení a předčasné splacení, zákazník jej může doplnit i pojištěním pro případ neschopnosti splácet nebo ztráty zaměstnání.

Sconto Nábytek je již čtvrtý významný obchodní partner, s nímž začal Home Credit v tomto roce v oblasti finančních služeb spolupracovat. Spotřebitelské úvěry poskytuje Home Credit od ledna 2010 ve Sportisimu a Möbelixu a od dubna v 70 obchodních domech Tesco po celé republice.

Sconto Finanční služby – parametry spotřebitelských úvěrů

•    úvěrový rámec: min. 3000 Kč – max. výše neomezená

•    splatnost úvěru: 5 – 60 měsíců

•    poplatek za poskytnutí a vedení úvěru: 0 Kč

•    poplatek za předčasné splacení úvěru: 0 Kč

•    akontace: už od 0 %

•    víc druhů zboží na jedné úvěrové smlouvě

•    bez ručitele

•    tři varianty pojištění výdajů

•    způsob splácení: poštovní poukázkou/převodem z účtu


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).