Hlavní navigace

Home Credit and Finance Bank (HCFB) získala dvě „Národní bankovní ceny“ Ruska

Banka „HCFB“ (Rusko) z mezinárodní skupiny Home Credit, která se na ruském trhu zaměřuje na spotřebitelské úvěrování a retailové bankovní služby a je jedním z lídrů tohoto tržního segmentu, získala dvě prestižní ocenění, Národní bankovní ceny, za svůj příspěvek k rozvoji ruského finančního sektoru. Dvě vítězství v jednom roce přisoudila bance HCFB odborná porota složená ze zástupců bankovního sektoru Ruska, příslušných výborů ruské Státní Dumy a Rady Federace. Cena „Okřídlený Lev“ tak patří bance HCFB "Za rozvoj bankovních služeb v regionech Ruska» a dále za «Informační otevřenost vůči klientům".

Sdílet

HCFB přikládá rozvoji regionální sítě poboček a úvěrových expozitur velký význam. Její regionální expanze začala již v roce 2002 otevřením zastoupení v Nižním Novgorodu a v Samaře. Ke konci roku 2007 pak počet zastoupení v regionech přesáhl 150.

S probíhajícím strategickým přerodem HCFB z instituce spotřebitelského úvěrování v univerzální retailovou banku se její působení v regionech dále prohlubuje. Mimo Moskvu, v regionech Ruska, dnes pracuje více než 14 tisíc zaměstnanců HCFB. Banka začala nabízet úvěrování bytových potřeb hypotékami, nejprve v Moskvě v roce 2006, dnes již ve 13 regionech napříč Ruskem. Letos v dubnu přišla v hlavním městě Ruska s nabídkou půjček na automobily, dnes je mohou klienti HCFB získat ve 47 regionech. Běžné spotřebitelské úvěry poskytuje HCFB prostřednictvím sítě 27 tisíc obchodníků v 80 regionech země. Na úvěrovém portfoliu banky se obchody v regionech podílejí 73 procenty.

Banka HCFB udává na ruském trhu standardy informační otevřenosti a úspěšně se snaží, aby požadavky úvěrového procesu byly klientům dobře srozumitelné a aby se dostávaly k zájemcům o úvěry tou nejkomfortnější cestou. Úvěrové kalkulačky pro různé typy produktů umístěné na internetových stránkách HCFB dávají přesnou představu o tom, kolik úvěr stojí, jak vysoké budou splátky a na jaký úvěrový limit klient „dosáhne“. Kromě toho provozuje HCFB speciální „Kontaktní středisko“, jehož poradci jsou k dispozici pro jakýkoliv dotaz či poradenství.

„Vítězství ve dvou kategoriích Národní ceny je pro nás velkou ctí a zadostiučiněním“, řekl Andrej Lykov, předseda představenstva banky HCFB. „Toto významné ocenění je výsledkem úsilí celého týmu banky, pozornosti, kterou věnujeme péči o klienta, transparentnosti našich procedur a dokumentů a rozvoji podnikání v regionech. Jde o náš dlouhodobý závazek vůči ruskému trhu, trhu spotřebitelského úvěrování a retailových finančních služeb, jehož rozvoji chceme i dále napomáhat“, dodal Lykov.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).