Hlavní navigace

Hlasující udělili obchodníkům v ČR již více než 61 tisíc známek

V hlasování veřejnosti, které je součástí ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007, a na základě kterého bude určen vítěz kategorie „Cena veřejnosti“, udělili za první měsíc hlasující již přes 61 tisíc známek. Na prvním místě byla k 30. červnu společnost C&A, na druhém IKEA a na třetím OBI. Hlasování veřejnosti probíhá prostřednictvím SMS a na internetových stránkách www.obchodnik-roku.cz.

Sdílet

Hlasování veřejnosti na Internetu a prostřednictvím SMS bylo spuštěno 1. června 2007 a bude pokračovat do 30. září 2007. Veřejnost tak přímo rozhodne o vítězi jedné z kategorií soutěže GE Money Obchodník roku 2007 – o udělení titulu „Cena veřejnosti“.

Veřejnost může hlasovat prostřednictvím SMS zpráv zaslaných na číslo 736 323 323 nebo pomocí internetových stránek soutěže www.obchodnik-roku.cz. Stý hlasující v každém týdnu automaticky získává dárkové balení společnosti Henkel. Hlasující se dále mají šanci zapojit do soutěže o zapůjčení motorky APRILIA na víkend a také do slosování o hlavní ceny – tři poukazy na nákup zboží v hodnotě 15 000 Kč a dárkové balíčky od společnosti Kofola.

Pořadí prvních deseti obchodníků k 30. červnu:

  1. C&A
  2. IKEA
  3. OBI
  4. Baťa
  5. www.alza.cz
  6. dm drogerie markt
  7. Shell
  8. Electro World
  9. Datart
  10. Hornbach

Letošní ročník ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007 byl zahájen na tiskové konferenci 5. června 2007. Výsledky budou oznámeny 10. října 2007 během slavnostního večera ve Slovanském domě.

Více informací o ocenění, metodice výběru vítězů jednotlivých kategorií a průběžné výsledky hlasování veřejnosti naleznete na www.obchodnik-roku.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).