Hlavní navigace

Hypoteční banka dává slevy z úrokové sazby za každý započatý milion korun

[Tisková zpráva] Hypoteční banka, specialista v poskytování hypotečních úvěrů, pro žadatele o hypotéku připravila speciální Jarní nabídku.

Sdílet

Všichni klienti nyní mohou získat slevu z úrokové sazby 0,1 % za každý započatý milion korun z požadovaného úvěru, a to až do výše celkové slevy o 0,4 %. Úrokové sazby úvěrů od Hypoteční banky tak začínají již na 4,69 %.

„Podobná akce se loni setkala u klientů s velkým zájmem. Vítají ji i proto, že si snadno vypočítají, jakou úrokovou sazbu u nás k úvěru dostanou. Pokud potřebují půjčit například 3 miliony korun, které představují částku do 70 % hodnoty zastavené nemovitosti a využijí všechny další slevy, získají hypoteční úvěr s úrokovou sazbou 4,69 % s fixací na 3 roky. Nejde přitom o tzv. prime rate sazbu, ale reálnou sazbu, kterou klientům za těchto podmínek opravdu nabídneme,“ uvedl Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele Hypoteční banky.

Jarní nabídka slevy z úrokové sazby 0,1 % za každý započatý milion korun platí až do odvolání. Vztahuje se na všechny hypotéky kromě Americké hypotéky, Předhypoteční úvěr a Převzetí dluhu. Slevy z Jarní nabídky Hypoteční banky je možné kombinovat se standardními slevami – tedy za posílání výplaty na běžný účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny a za využití dvou pojištění ze tří možných.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).