Hlavní navigace

GTS Novera vyhlašuje datové prázdniny

Zákazníkům celonárodního telekomunikačního operátora GTS Novera začínají od 1. července tříměsíční datové prázdniny. Zákazníci využívající službu vysokorychlostního připojení k internetu Novera DSL se v tomto období budou moci připojit k internetu bez jakýchkoliv datových limitů či aplikace FUP (Fair User Policy). Zákazníci tak budou moci stahovat data bez objemového či rychlostního omezení.

Sdílet

„Jsme přesvědčeni, že zákazníci by neměli být v přístupu k internetu jakkoli omezováni. Proto jim nyní nabízíme absolutní novinku – datové prázdniny, během kterých získají automaticky namísto dosavadního připojení s datovým limitem připojení nelimitované. Samozřejmě bez navýšení ceny,“ říká Tomáš Budník, ředitel komerční divize společnosti GTS Novera. „Rozvoj neomezeného připojení je naší prioritou. U služby Novera duo expres, která kombinuje hlasové služby a připojení k internetu, jsme proto datové limity již na počátku června zcela zrušili.“

Datové prázdniny platí až do konce září, a to jak pro nové, tak i stávající zákazníky. Noví zákazníci navíc při objednávce služby Novera DSL prostřednictvím online formuláře na webových stránkách www.gtsnovera.cz obdrží praktický dárek pro letní lenošení u vody – nafukovací matraci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).