Hlavní navigace

Generálním ředitelem COFIDISu se stal poprvé Čech

[Tisková zpráva] Novým generálním ředitelem společnosti COFIDIS pro Českou a Slovenskou republiku se od 1. června 2011 stává Jan Polívka. Nahrazuje dosavadní generální ředitelku Valérii Wuillaume, které zde končí funkční období.

Sdílet

Jan Polívka (35) vystudoval mezinárodní obchod na VŠE v Praze a Fakultu informatiky a matematiky v Passau. Má bohaté zkušenosti v oblasti managementu a informačních technologií. Působil na různých pozicích ve společnostech Msg. Systems a.g. a Gedas s.r.o., kde byl zodpovědný za návrhy a implementace řešení v oblasti finančních služeb a výrobních procesů automobilového průmyslu.

Ve společnosti COFIDIS je Jan Polívka zaměstnán od roku 2004. Nejprve pracoval na pozici IT ředitele, V roce 2007 se stal generálním ředitelem společnosti COFIDIS na Slovensku. Poslední rok před nástupem na nynější pozici strávil ve Francii, kde získával další zkušenosti z oblasti financí a řízení rizika.

Jan Polívka je ženatý, má dvě děti a mezi jeho zájmy patří sport, cestování a hudba. Hovoří francouzsky, anglicky a německy.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).