Hlavní navigace

Generali patří mezi klientsky nejpřívětivější pojišťovny

[Tisková zpráva] Generali dnes získala 3. místo v hodnocení klientsky nejpřívětivějších pojišťoven soutěže Nejlepší pojišťovna 2011.

Sdílet

Do tradiční soutěže Hospodářských novin byla tato kategorie zařazena poprvé. Hodnocení probíhalo na základě nezávislého posouzení vybraných kritérií. Patří mezi ně šíře produktové nabídky, výše pojistného, služby, dostupnost a komunikace s klientem.  Poslední tři jmenované ocení klient především v okamžiku pravdy, kterým je likvidace pojistné události. Například do třiceti dnů po loňských květnových povodních zlikvidovala Generali přes 70 % všech nahlášených škod svých klientů.

„V loňském roce jsme odstartovali tržní strategii, která je orientovaná na zákazníka,“ říká Filip Kahoun, marketingový ředitel pojišťovny Generali. „Toto ocenění je pro nás jasným signálem, že se nám naši strategii daří úspěšně naplňovat. Současně je však pro nás zařazení mezi klientsky nejpřívětivější pojišťovny velkým závazkem do budoucna a výzvou pokusit se napřesrok posunout ještě výš,“ dodává FilipUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).