Hlavní navigace

Od ledna do srpna 2007 profinancovala společnost GE Money Auto automobily v hodnotě 5,8 miliardy korun

Během prvních osmi měsíců letošního roku profinancovala společnost GE Money Auto celkem 26 933 automobilů v souhrnné hodnotě 5,8 miliardy korun, v meziročním srovnání jde o 20% nárůst. Společnost GE Money Auto, která je dlouhodobým lídrem českého trhu financování ojetých automobilů, dosahuje v posledních dvou letech výrazných úspěchů také na trhu financování nových vozů. Od ledna do srpna jich profinancovala celkem 3820, což je o 82 % více než ve stejném období loňského roku.

Sdílet

„Dařilo se nám také v tradičně slabších prázdninových měsících. V červenci a srpnu jsme profinancovali celkem 6411 vozů v souhrnné pořizovací ceně 1,4 miliardy korun. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2006 jde o více než 15% nárůst,“ řekl Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Společnost GE Money Auto dosahuje v letošním roce výborných výsledků také na trhu financování nových vozů. Za prvních osm měsíců si jejím prostřednictvím zákazníci pořídili 3820 nových automobilů, což je meziročně o 82 % více. Souhrnná pořizovací hodnota těchto vozů přesáhla částku 1,5 miliardy korun, v meziročním srovnání to znamená ještě výraznější nárůst – o 89 %.

K výborným výsledkům GE Money Auto výrazně přispěla kampaň na podporu prodeje nových i ojetých automobilů, která probíhala od 16. dubna do 31. srpna. V jejím rámci bylo možné získat libovolný vůz s nulovou akontací a atraktivním dárkem – DVD přehrávačem přímo do auta. Od 17. září na ní plynule navázala podzimní kampaň, která je zaměřena na flexibilitu produktů GE Money Auto. Při podepsání nové smlouvy nepotřebuje klient díky 0% akontaci žádnou hotovost, navíc všichni klienti, kteří uzavřou smlouvu do 31.12.2007, získají jako benefit tentokrát satelitní navigaci GARMIN nüvi 200.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).