Hlavní navigace

GE Money Multiservis představí výhody splátkového financování zájezdů na MADI Travel 2007

Společnost GE Money Multiservis, lídr splátkového prodeje v České republice a první splátková společnost, která vstoupila do Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA), se představí na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu a hotelnictví MADI Travel 2007.

Sdílet

Návštěvníky z řad zástupců cestovních kanceláří a další odborníky na oblast cestovního ruchu seznámí s možnostmi a výhodami své nabídky splátkového financování zájezdů. Poskytne rovněž informace o tom, jak ji mohou cestovní kanceláře využít k získání většího počtu klientů i k prodeji exkluzivnějších zájezdů. Veletrh proběhne ve dnech 6. – 8. listopadu v Pražském veletržním areálu.

Výhody pro klienty cestovních kanceláří spolupracujících s GE Money Multiservis

Zájezdy na splátky umožňují v podstatě každému pořídit si dražší či kvalitnější dovolenou nebo využít okamžité akční nabídky a výrazně tak ušetřit. Jak cenově, tak časově jsou dostupnější také FIRST či LAST MINUTE zájezdy nebo zájezdy typu TIME SHARE.

„Jednoduchost sjednání a cenová dostupnost zájezdů na splátky vede k tomu, že se stávají zcela běžným zbožím. Klienti cestovních kanceláří spolupracujících s GE Money Multiservis mohou sami zvolit výši splátky, začátek splácení a výši přímé platby. Mají také možnost celý úvěr kdykoli splatit,“ uvedl Luboš Jelínek, manažer rozvoje obchodu GE Money Multiservis. „I díky tomu, jak splátkové financování zvýšilo dostupnost zájezdů pro širokou veřejnost, stávají se čím dál více vánočními či narozeninovými dárky, což netěší jen obdarované, ale i cestovní kanceláře,“ dodal Luboš Jelínek.

Po sepsání žádosti klient odchází během krátké chvíle již se zakoupeným zájezdem. Rozsah poskytnuté částky je u GE Money Multiservis až do výše 75 000 Kč – tedy sumy, která spolehlivě pokryje i náklady na luxusní dovolenou. Délku splácení si volí zákazník sám. K podpisu smlouvy mu stačí předložit pouze dva běžné doklady totožnosti

.

Výhody pro cestovní kanceláře

Výhody nabízí GE Money Multiservis také svým stávajícím i potenciálním partnerům – cestovním kancelářím. „Spoluprací s námi mají cestovní kanceláře zajištěný prvotřídní a komplexní servis. Platbu celé částky zájezdu získají na svůj účet do čtyř dnů po uzavření smlouvy, její vyřízení probíhá přes internet nebo telefonicky a je velmi rychlé a jednoduché. Celý proces pak za cestovní kancelář vyřídí naši pracovníci. GE Money Multiservis je rovněž připraven podpořit cestovní kanceláře v kampaních zaměřených na podporu prodeje koncovým zákazníkům nebo prostřednictvím školení jejich personálu v prodejních dovednostech,“ řekl Luboš Jelínek.

Zájem společnosti GE Money Multiservis o spolupráci s cestovními kancelářemi dokládá také skutečnost, že se v září letošního roku jako jediná splátková společnost stala přidruženým členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).