Hlavní navigace

GE Money Bank zve na den otevřených dveří - Přijďte se podívat, jaké to je pracovat u nás

[Tisková zpráva] GE Money Bank připravila na 28. dubna 2010 v sídle společnosti na adrese Vyskočilova 1422/1a Den otevřených dveří. V celkem sedmi hodinových blocích od 10 do 17 hodin se zde mohou zájemci seznámit nejenom s tím, co obnáší práce v GE Money Bank, jaké jsou možnosti zaměstnání, ale také s historií a každodenním fungováním banky jako takové.

Sdílet

„Během dne otevřených dveří proběhne od deseti do pěti hodin celkem sedm bloků. Každý z nich je určen pro patnáct až dvacet lidí, kteří se musí na daný blok předem zaregistrovat,“ říká Daniela Razimová, ředitelka lidských zdrojů GE Money Bank. Registrace je možná na internetových stránkách GE Money Bank www.gemoney.cz/den-otevrenych-dveri.

Účastníci dne otevřených dveří se dozvědí základní informace o GE Money Bank, její historii, kultuře a fungování a zjistí, jaké jsou možnosti zaměstnání a kam zaslat svůj životopis. Zájemce z řad široké veřejnosti provedou pracovištěm banky dlouholetí zaměstnanci, kteří je zároveň seznámí se svou kariérou v této společnosti. Účastníky čeká také prohlídka moderní pobočky GE Money Bank realizované dle konceptu designérského studia IDEO.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).