Hlavní navigace

GE Money Bank – provozní financování malých a středních podniků bez ručení nemovitostí

[Tisková zpráva] Od začátku února mohou podnikatelé získat u GE Money Bank kontokorentní úvěr Flexi Provoz, který je univerzálním nástrojem k financování provozních potřeb malých a středních firem.

Sdílet

Od začátku února mohou podnikatelé získat u GE Money Bank kontokorentní úvěr Flexi Provoz, který je univerzálním nástrojem k financování provozních potřeb malých a středních firem. V závislosti na velikosti podnikatelského subjektu jej GE Money Bank poskytuje až do výše 5 milionů korun, a to bez nutnosti ručení nemovitostí či prokazování účelu čerpání. 

„GE Money Bank dlouhodobě sleduje trendy vývoje ekonomiky a uváděním inovativních produktů se snaží podpořit podnikatelské aktivity, které přispívají k ekonomickému růstu,“ říká Jiří Patera, ředitel oddělení úvěrových produktů pro firemní klienty GE Money Bank, a upřesňuje: „Za rok 2011 jsme zaznamenali ve srovnání s rokem 2010 nárůst celkového objemu nově poskytnutých firemních úvěrů o 19,4 %, zatímco trh jen 3,4 %. Z toho provozní úvěry poskytnuté GE Money Bank meziročně vzrostly dokonce o 27,4 %.“

Vyšší prodej provozních úvěrů je dán především rostoucím zájmem malých a středních podniků o finanční rezervu pro případ nečekaných výdajů. Dobrým důvodem zvolit tento produkt je možnost růstu poptávky po českém exportu v důsledku oslabující koruny. Zvýšené náklady spojené s odpovědí podniku na takovou poptávku přitom může pokrýt právě nově nabízený provozní úvěr Flexi Provoz od GE Money Bank.

Flexi Provoz – univerzální finanční rezerva na provozní výdaje
•    Kontokorentní úvěr ve výši od 300 tisíc až do 5 milionů korun
•    Bez nutnosti ručení nemovitostí a bez prokazování účelu čerpání
•    Rychlé rozhodnutí o poskytnutí: standardně do 3 dnů od dodání potřebných podkladů
•    Úvěr poskytuje banka na 12 měsíců s automatickou obnovou při splnění podmínek

Flexi Provoz je určen malým a středním firmám s účetním obratem do 100 milionů korun ročně, a to jak stávajícím, tak novým klientům banky. Předpokladem pro poskytnutí úvěru je doba podnikání, předložení finančních a daňových výkazů alespoň za 2 roky a bezdlužnost. Předběžné posouzení úvěru provede GE Money Bank již v okamžiku podání žádosti a první čerpání bude klientovi umožněno následující den po podepsání smlouvy. Finanční rezervu pak mohou podniky využívat až do výše 25 % ročního účetního obratu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).