Hlavní navigace

GE Money Bank otevírá již sedmou pobočku v inovativním designu

V Praze bude otevřena další pobočka GE Money Bank realizovaná dle konceptu designérského studia IDEO. Tentokrát ji mohou lidé navštívit na pražském Chodově.

Doba čtení: 2 minuty

GE Money Bank otevírá 26. října 2009 na pražském Chodově pobočku v moderním, funkčním designu od společnosti IDEO – světového lídra v oboru. Uspořádání interiéru, použité barvy, materiály i doplňkové služby, to vše reaguje na potřeby současného zákazníka. Pobočka mu nabízí nejen větší soukromí a pohodlí, ale zejména šetří jeho čas. Klienti ji naleznou v Praze 4 v ulici V Parku 2309/6, pár kroků od výstupu z metra či obchodního centra.

Nový koncept pobočky IDEO přesně vystihuje příslib značky GE Money Bank. Současné pojetí je méně komplikované, jednoznačnější a hlavně zvyšuje orientaci na zákazníka, říká Zuzana Gavendová, vedoucí obchodního místa GE Money Bank a dodává: Osobně největší přínos inovované pobočky spatřuji v novém uspořádání, které celkově šetří klientův čas. Například při příchodu do pobočky mohou klienti využít elektronického pořadníku, kde se zaregistrují a následující čas pak efektivně využít například ve vzdělávací knihovně.

I čekání lze využít efektivně

Při čekání na bankéře mohou klienti nově využít také „vzdělávací knihovny“ s nejrůznějšími materiály, jako jsou finanční publikace, společenské časopisy a informace o produktech. Zde si je pak rovněž bankéř vyzvedne. Zároveň je tu nově k dispozici také samoobslužná zóna pro rychlé vyřízení základních požadavků klientů, jako jsou standardní bankovní operace, terminál internetového bankovnictví, který mohou klienti během čekání používat, atd. Toto řešení si dobře poradí s frontami a snižuje tak nervozitu, která bývá s čekáním spojena. První pobočku v novém designu jsme otevřeli začátkem letošního roku. V té době jsme považovali za reálné, že jich během roku otevřeme ještě dalších pět. Vzhledem k tomu, jak lidé i bankéři nový přístup vítají, snažíme se tempo modernizace naší pobočkové sítě zrychlit, říká Pavel Mencl, Senior Business Development Manager GE Money Bank, který má modernizaci stávajících i otvírání nových poboček na starosti. Jsem velmi rád, že jsme již nyní překonali naše původní odhady a otevíráme již sedmou pobočku v novém konceptu, dodává Mencl.

Odlišné řešení

V nové pobočce se Pražané setkají s absolutně odlišným řešením interiéru, barevností i uspořádáním nábytku, než jaké znají z klasických poboček. Celkové uspořádání je klientům GE Money Bank “ušito na míru“, protože respektuje tempo jejich návštěvy. To znamená, že jsou například jasně a viditelně odlišeny transakční a konzultační zóny.

Designové řešení společnosti IDEO vychází z hloubkového pozorování chování vybraných respondentů. Cílem tohoto pozorování bylo zjistit pocity, potřeby a chování klientů navštěvujících pobočku a následně jim přizpůsobit interiér a exteriér banky.

Klienti mohou očekávat víc než jen pestré barvy, moderní nábytek a přátelské jednání. Mohou se těšit z pohodové atmosféry, vysoce kvalitní konzultace a lepšího využití času. GE Money Bank již otevřela šest poboček v tomto novém designu – tři v Brně, jednu v Ústí nad Labem a dvě v Praze, na centrále v BB Centru a na Pankráci. Chodovská je sedmá v pořadí. Novou koncepci se chystá GE Money Bank aplikovat rovněž na celou řadu dalších poboček v blízké budoucnosti.