Hlavní navigace

GE Money Auto partnerem OMV Bixxol Rallye teamu CZ

Společnost GE Money Auto, která v roce 2006 financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů v České republice, se stala jedním z hlavních partnerů OMV Bixxol Rallye teamu CZ. Ten je ve složení Štěpán Vojtěch a Michal Ernst jediným českým zástupcem v seriálu mistrovství světa produkčních vozů . V letošním roce absolvovala posádka závody ve Švédsku, Mexiku a Argentině. V září ji čeká Nový Zéland.

Sdílet

"Automobilové soutěže si získávají v České republice stále větší zájem veřejnosti a rallye je v poslední době divácky vůbec nejatraktivnější z motoristických disciplín. Věříme, že se i díky našemu partnerství čeští závodníci prosadí ve světové konkurenci,“ uvedl Jan Hrubý, marketingový ředitel GE Money Auto.

Společnost GE Money Auto, která v letošním roce slaví desetileté výročí vstupu na český trh, financovala v roce 2006 nejvíce vozů koncovým uživatelům – celkem 38 794. Jejich celková pořizovací cena přitom dosáhla téměř 7,5 miliard korun. Více než 86 % všech automobilů bylo financováno účelovým úvěrem autoCREDIT. Celkový počet smluv v portfoliu GE Money Auto na konci roku 2006 přesáhl hranici 95 000 vozů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).