Hlavní navigace

GE Capital Multiservis v lednu a únoru financoval nákupy za rekordní miliardu Kč

GE Capital Multiservis zaznamenal razantní vstup do roku 2004. Za první dva měsíce financoval nákupy v celkové výši přesahující 1 miliardu Kč. Představuje to meziroční růst o 41 %.

Sdílet

Celkový objem nově poskytnutých úvěrů přesáhl za leden a únor letošního roku 1 miliardu Kč, což představuje nárůst o 41 %. Ještě výraznější růst zaznamenal GE Capital Multiservis u objemu transakcí O. K. karty, který vzrostl o 52 % na více než 619 milionů Kč. Výrazně se zvýšil i počet aktivních O. K. karet, který přesáhl 512 tisíc, což představuje meziroční růst o 38 %.

Objem nových úvěrů, které GE Capital Multiservis za leden a únor poskytl, je důkazem, že se lidé naučili nakupovat na splátky i mimo hlavní vánoční sezónu. Zákazníci často využívali výhodných povánočních výprodejů. K výraznému nárůstu jsme přispěli i my výhodnými nabídkami na nákup na splátky, mezi něž patří například náš produkt 1/10. Zákazníkům stačí hotově zaplatit jen 10 % ceny zboží a stávají se ihned jeho majitelem. Tento produkt je také cenově velmi výhodný. U mnohých obchodníků také v lednu a únoru stále trvala nabídka na odložení splátek, kterou jsme spustili před Vánocemi. Zákazníci mohli nakoupit na splátky a pokud vše splatili do tří měsíců, získali nulové navýšení, uvedl Jiří Pathy, generální ředitel GE Capital Multiservis. Klienti pochopili, že nákup na splátky s GE Capital Multiservis je výhodný, rychlý a jednoduchý, dodal Jiří Pathy.

GE Capital Multiservis získal v lednu 2003 také ocenění Nejlepší produkt 2003, který pravidelně uděluje vydavatelství Computer Press. Cena je určena pro produkty, výrobky a služby, které nějakým způsobem převyšují ostatní.

Eva Chaloupková, manažerka externí komunikace GE Capital Multiservis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).