Hlavní navigace

GE Capital Multiservis nabízí počítač s Internetem za výhodných podmínek

Sdílet

Bratislava, Praha
19. června 2002

Společnost GE Capital Multiservis na Slovensku ve spolupráci se Slovenskými telekomunikacemi připravila s platností od 13. června 2002 všem zájemcům a uživatelům Internetu speciální nabídku – počítač s neomezeným dvouletým připojením k Internetu na splátky. Obě jmenované společnosti si od lukrativní nabídky slibují výrazný nárůst počtu uživatelů internetu na Slovensku.

Společný projekt s názvem „Internet n@ splátky“ společností GE Capital Multiservis a Slovenských telekomunikací by měl výrazně zvýšit počet uživatelů Internetu, pro které byla doposud cena počítače a příslušenství příliš vysoká.

„Nabídka financování počítače s neomezeným dvouletým připojením k Internetu odbourá největší překážku a potenciální uživatelé již nebudou nuceni šetřit obrovské částky na zakoupení počítače v hotovosti. GE Capital Multiservis jim poskytne kompletní nabídku za velmi výhodných podmínek,“ vysvětluje předseda představenstva GE Capital Multiservis Brano Katreniak.

Nákup počítače s připojením k Internetu je velmi jednoduchý. Stačí navštívit jakékoliv zákaznické místo Slovenských telekomunikací INFOTEL s několika doklady v ruce a uzavřít smlouvu na nákup počítače a smlouvu o připojení k Internetu. Po zaplacení přímé platby, jejíž výši určuje zvolený balíček služeb (liší se rychlostí připojení počítače + připojení na Internet), bude klienta za několik dní kontaktovat technik, který si s ním dohodne termín instalace. „Do deseti dnů bude mít zákazník doma počítač s připojením k Internetu nainstalovaný,“ uvedl Branislav Katreniak a doplnil, že „nabízený produkt je mimořádně výhodný i pro klienty, kteří nemají s Internetem žádné zkušenosti. O celou technickou stránku se společně se Slovenskými telekomunikacemi postaráme.“

V nabídce jsou tři různé druhy balíčků s počítačem a připojením k Internetu: St@rt, St@rt 64 a St@rt 128. Liší se rychlostí připojení přes analogovou nebo ISDN linku. Dodavatelem počítačových sestav a instalačních služeb jsou společnosti Computer Club a Proca, internetové připojení je zabezpečené službou Internet ST Online.

St@rt St@rt 64 St@rt 128
Přímá platba 2 952,– Sk 5 412,– Sk 7 872,– Sk
Měsíční splátka 1 660,– Sk 1 725,– Sk 1 725,– Sk
Doba splácení 24 měsíců 24 měsíců 24 měsíců
RPMN* 13 % 12,95 % 12,95 %
*roční procentuální míra nákladů
„V tomto projektu se společným úsilím podařilo skloubit kvalitu, dostupnost, jednoduchost a pohodlí za výhodných cenových podmínek. Očekávání každého člena domácnosti – od počítačových her pro děti přes internetovou komunikaci s celým světem až po využívání nejmodernějších služeb e-bankingu z pohodlí vlastního domova naplní dostatečně výkonná sestava hardware a služeb. A to všechno při měsíční splátce, která je podle našich zkušeností pro většinu domácností přijatelná,“ uzavírá Branislav Katreniak.

Jednotlivé balíčky obsahují:
počítač s operačním systémem MS Windows XP Home Edition s příslušenstvím (zvuková karta, reproduktory, klávesnice, myš a podložka),
dvouleté neomezené připojení k internetu,
dodání a instalace přímo na adrese klienta a kompletní instalace služby včetně připojení k internetu,
jedna e-mailová schránka s kapacitou 10 MB a další e-mailová adresa (alias),
SMS notifikace došlých e-mailů na mobilní telefon.

Konfigurace nabízeného počítače:

Procesor: Intel Celeron 1 GHz
Paměť: 128 MB DIMM
Grafická karta: nVidia Riva TNT2, 32MB
FDD mechanika: 3,5" 1,44 MB
Pevný disk: 20 GB ATA 100
CD ROM: 52 rychlostní
Monitor: 15" color digital
Operační systém: Microsoft Windows XP Home Edition
Faxmodem: Microcom InPorte Voice 56K internal nebo
Microcom ISDN Porte internal

V lednu tohoto roku představili Slovenské telekomunikace předsedovi vlády Slovenské republiky Mikuláši Dzurindovi projekt eSlovakia, který je zaměřený na podporu internetizace Slovenska. Projekt eSlovensko má tři základní pilíře – iAccess (připojení), iEducation (vzdělávání) a iContent (obsah). Pokračováním a dalším krokem strategie na podporu využívání internetu na Slovensku je také společný projekt „Internet n@ splátky“, který pro zákazníky připravili Slovenské telekomunikace ve spolupráci se společností GE Capital Multiservis.

Na podobném principu jako je společná nabídka GE Capital Multiservis a Slovenských telekomunikací odstartovala v březnu 2002 projekt GE Capital Bank (sesterská společnost GE Capital Multiservis) v České republice nazvaný GEnius. GE Capital Bank v rámci tohoto projektu nabídla všem zájemcům za velmi výhodných podmínek nákup počítače na splátky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).