Hlavní navigace

GE Capital Multiservis nabízí nulovou akontaci a odklad splátek pro výrobky značky Thomson

Sdílet

Praha
9. června 2003

Zájemci o nákup na splátky mohou využít výhodnou nabídku, kterou pro ně připravila společnost GE Capital Multiservis. Klienti si mohou pořídit zboží značky Thomson v hodnotě 5 000 až 32 000 korun s nulovou přímou platbou a odkladem první splátky o jeden měsíc.

Klient si prostřednictvím akční nabídky GE Capital Multiservis vybere libovolné zboží značky Thomson v hodnotě 5 000 až 32 000 korun a první splátku zaplatí (s nulovou přímou platbou) až po dvou měsících od uzavření smlouvy. Doba splácení závisí na volbě zákazníka. Může být od 4 do 24 měsíců.

K uzavření smlouvy o splátkovém prodeji stačí pouze předložit občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a potvrzení o příjmu. Jedinou podmínkou je, že žadateli musí být více než 18 let, musí být občanem České republiky a mít trvalý zdroj příjmu (zaměstnanecký poměr, podnikatelský příjem, důchod).

Pokud si klienti chtějí pořídit na splátky televizor, ocení i speciální dárek. K vybraným televizorům totiž obdrží ještě dárek v podobě radiomagnetofonu.

„Zájem o úvěry v České republice neustále stoupá – nákup na úvěr se už stal velice běžným. Snažíme se proto vycházet našim klientům vstříc tím, že jim přinášíme atraktivní a výhodné nabídky, jako je tomu v případě této akce,“ uvedl Jiří Pathy, ředitel společnost GE Capital Multiservis.

Speciální nabídka připravená ve spolupráci se společností Thomson bude po celou dobu podpořena reklamou v tisku.

******
GE Capital Multiservis je součástí jedné z největších a nejsilnějších skupin světa – General Electric, která má dlouhodobě rating AAA. Celková aktiva GE činila ke konci loňského roku 575 miliard USD. General Electric je z hlediska tržní kapitalizace největší společnost na světě.

GE Consumer Finance je s aktivy o objemu vyšším než 77 miliard USD vedoucí společností, která poskytuje finanční služby spotřebitelům, obchodníkům a auto dealerům ve více než 35 zemích světa. GE Consumer Finance, která je jednou ze společností General Electric, poskytuje služby například v oblasti kreditních karet, spotřebitelských úvěrů, splátkového prodeje, leasingu, hypoték a pojišťovnictví. GE je diversifikovaná společnost, která nabízí své služby, technologie i atraktivní produkty po celém světě. V České republice působí tyto společnosti patřící do GE Consumer Finance: GE Capital Bank, GE Capital Multiservis a GE Capital Leasing.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).