Hlavní navigace

GE Capital Bank snížila úročení hypoték u vybraných partnerů

Sdílet

Praha
9. října 2002

GE Capital Bank snížila od 7. října úročení hypoték s pětiletou fixací až o 0,7 procentního bodu na 5,59 % p. a. u vybraných spolupracujících realitních kanceláří a developerů. Pro klienty je podstatné, že jde o garantovanou sazbu, za níž mohou hypotéku skutečně získat.

GE Capital Bank již od svého vstupu na hypoteční trh úzce spolupracuje s realitními kancelářemi a developery. Klienti zde mohou získat nejen údaje o hypotéce GE Capital Bank a o podmínkách jejího získání, ale u řady z nich má klient možnost získat na počkání i informaci, zda může hypotéku od GE Capital Bank získat. Postačí přitom údaje, které klient ústně sdělí, nemusí předkládat žádné doklady či potvrzení.

„Cílem klientů není získání hypotéky – jejich cílem je nové bydlení. Chceme jim cestu k novému bydlení co nejvíce zjednodušit a urychlit. Úzce proto spolupracujeme s více než 200 realitními kancelářemi a developery. Nyní vycházíme klientům vstříc i snížením úročení hypoték na nemovitosti, které získají prostřednictvím vybraných realitních kanceláří a developerů,“ řekl Martin Techman, manažer hypoték GE Capital Bank.

GE Capital Bank snížila od 7. října úročení hypoték s pětiletou fixací na 5,59 % pro nemovitosti, které klient získá u některých partnerských realitních kanceláří (např. Maxima) a developerů (např. IPB-Real). Jde o garantovanou sazbu, kterou klienti při uzavření smlouvy skutečně získají. Standardně je nabízena pro tuto fixaci sazba od 6,29 % p. a. Snížená sazba pro vybrané partnery GE Capital Bank je klientům nabízena do konce tohoto roku.

Hypotéky poskytuje GE Capital Bank standardně všem klientům na 85 % tržní ceny nemovitosti bez jakýchkoliv dodatečných podmínek. Hypotéka GE Capital Bank je zpracována do pěti dnů od předání požadovaných dokumentů. Jde o standardní lhůtu vyřízení hypotéky – bez toho, aby si banka účtovala poplatek za expresní zpracování.

V květnu letošního roku přišla GE Capital Bank s rozšířením svého programu Dostupné bydlení. Šlo zejména o expresní čerpání hypotéky a to již na základě podaného návrhu na vklad zástavního práva do katastru nemovitosti.

Informace o hypotečních produktech GE Capital Bank mohou klienti získat na internetové adrese: www.HYPOTEKA.cz nebo na bezplatné informační telefonní lince 800/10 30 70.

Jan Hainz,
tiskový mluvčí GE Capital Bank, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).