Hlavní navigace

Garance Plus podeváté: investice, jistota a životní pojištění v jednom

[Tisková zpráva] ING Pojišťovna spouští již devátou tranši úspěšného jednorázově placeného investičního životního pojištění Garance Plus.

Sdílet

Jeho hlavními výhodami jsou garantovaná 100% návratnost počáteční hodnoty investice, atraktivní dynamicky řízená investiční strategie a stálá dostupnost investovaných prostředků. Garanci Plus si mohou zájemci sjednat u GE Money Bank nebo u finančních poradců ING Pojišťovny, což znamená více než tisíc distribučních míst, a to od 1. února do 11. dubna.

Garance Plus se stala oblíbeným produktem díky své jednoduchosti, flexibilitě a garanci výplaty 100 % investované částky. Během pěti let klient zaplatí pojistné jen jednou a dále se nemusí o nic starat, investiční složka pojištění je zhodnocována a klient má zároveň potřebnou ochranu. „Výnos investice je navázán na výkonnost portfolia, které obsahuje koš významných akcií z regionu střední a východní Evropy (CEE). Ve výběru jsou zastoupeny pouze společnosti, které vytváření reálné produkty a poskytují služby. Váha akciového koše je upravována v závislosti na míře kolísání na akciových trzích. V případě, že se kolísání zvyšuje, je expozice do  akcií zmenšena, a naopak,“ vysvětlila Renata Mrázová, generální ředitelka ING Pojišťovny.

„Předchozí tranše Garance Plus na podzim loňského roku u našich klientů uspěla, proto vítáme možnost využít naši distribuční síť a znovu nabídnout tento bezpečný produkt se zajímavým výnosovým potenciálem. Prostřednictvím 253 poboček GE Money Bank si jej může sjednat až milion našich klientů,“ říká Ron Boddy, ředitel produktů GE Money Bank.

Co nabízí Garance Plus

    Životní pojištění na 5 let bez zkoumání zdravotního stavu

    Garanci 100% návratnosti počáteční hodnoty investice

    Možnost atraktivního zhodnocení

    Peníze kdykoliv k dispozici formou mimořádného výběru

    Snížení daňového základu až 12 000 Kč ročně pro klienty starší 55 let

    Korunová investice je zajištěna proti měnovému riziku


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).