Hlavní navigace

Druhý ročník hudebně sportovního festivalu G2 JoyRide tour

G2 studentské konto Komerční banky podporuje již druhým rokem ojedinělý projekt hudebně sportovního festivalu G2 JoyRide. Ten je jedinečný v České republice i v celé Evropě. Představuje nejlepší české sportovce v rozličných sportovních disciplínách. Mottem G2 JoyRide je přiblížit zajímavé mladé sporty široké veřejnosti a ukázat, jak se dá netradičně trávit volný čas.

Sdílet

Série hudebně sportovních festivalů G2 JoyRide odstartuje v Brně 9. června 2007. V 16 hodin ožije nákupní centrum Vaňkovka výkony špičkových jezdců na BMX kolech (Michael Beran – mistr ČR na minirampě 2006, Jan Martínek – mistr ČR ve streetstylu 2005, Patrik Ručka, Jakub Šebeček) a na skateboardech (Mirek Tovaryš, Martin Jurášek a David Klos). V odpolední megashow budou jezdci předvádět své umění na minirampě a fun boxu. Atmosféru podpoří také vystoupení skupin Post-it a Love Gangsters.

G2 JoyRide je největší sportovně hudební festival v Evropě. Vyvrcholí 9. září 2007 v Praze na smíchovské Císařské louce. Široká veřejnost se na něm seznámí s novými, netradičními či málo rozšířenými sporty, jako jsou wakeboarding, freestyle na vodních skútrech, kiteboarding, poweriser, footbag, dračí lodě, freestyle BMX, trial, streetball cup, breakdance battle, freestyle motocross – FMX, airsoft nebo sportovní paintball. Jednotlivé sporty představí ti nejlepší ze svých oborů – většina z nich jsou nejen mistři republiky, ale i mistři světa. Některé sporty si navíc budou moci návštěvníci sami vyzkoušet. Na všechny zastávky G2 JoyRide tour mají návštěvníci vstup zdarma.

G2 Joyride je akcí studentského konta G2, které Komerční banka nabízí všem mladým lidem a studentům ve věku 15 až 30 let. Stejně jako hudebně sportovní festival chce G2 studentské konto svým klientům nabídnout vždy něco navíc. Studenti tak mají v KB možnost získat nejen běžný účet, platební kartu, obsluhu účtu telefonem, internetem i mobilem a spoustu výhod včetně finančních bonusů a slev v obchodech ZDARMA. Je pro ně připraven také speciální webový portál www.g2.cz. Všichni zájemci o zábavu, adrenalinové sporty, spoustu muziky a příjemně strávený čas se mohou zúčastnit festivalu G2 Joyride v šesti různých termínech v šesti městech České republiky.

G2 JOYRIDE TOUR 2007
9.6.2007 – Brno – Vaňkovka – BMX & SKATEBOARD mega show & koncerty
30.6.2007 – Pardubice (Mělice) – 1. závod Českého poháru ve wakeboardingu & párty
21.7.2007 – Ostrava (Hlučín) – 2. závod Českého poháru ve wakeboardingu & párty
18.8.2007 – Máchovo jezero – Mistrovství republiky ve wakeboardingu & koncerty & párty
9.9.2007 – Praha – Císařská louka – největší sportovní festival v Evropě
6.10.2007 – Plzeň – BMX & SKATEBOARD mega show & koncerty

Aktuální informace naleznete na www.joyride.cz

Promotér G2 JoyRide tour: Česká wakeboardová asociace & CUBE production s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).