Hlavní navigace

FONDY SKUPINY PIONEER INVESTMENTS V INVESTIČNÍ NABÍDCE HVB BANK CZECH REPUBLIC A.S.

Slavnostní videokonferencí, která se konala 9. října za účasti čelných představitelů Pioneer Investments ČR a HVB Bank Czech Republic a.s., oficiálně začala spolupráce obou institucí při distribuci fondů skupiny Pioneer Investments.

Sdílet

Obchodní místa HVB Bank Czech Republic a.s. nabídnou investiční veřejnosti Českou rodinu fondů Pioneer a podfondy Pioneer Funds, které jsou registrovány pro distribuci v ČR.

Součástí nabídky bude i investiční program Rentier Invest, který patří k unikátním investičním produktům na českém trhu. Rentier Invest umožňuje klientům řešit řadu závažných investičních potřeb hlavně v oblasti vytváření strategických životních investic. Klienti oceňují jeho pružnost, uživatelskou přátelskost a v neposlední řadě i to, že je poplatkově výhodný.

Pioneer – zajištěný fond patří k zatím posledním přírůstkům České rodiny fondů. Přináší českým klientům celou řadu atraktivních výhod, které jsou schopny významně obohatit portfolia konzervativních investorů.

Fondy České rodiny Pioneer jsou chráněny proti měnovému riziku.

Předseda představenstev českých společností skupiny Pioneer Investments Roman Pospíšil při této příležitosti prohlásil: „Jsme potěšeni, že se nabídky našich produktů ujímá další z předních bank. Jsem přesvědčen, že kvalita námi nabízených produktů vynikne díky vysoké kvalitě služeb nabízených osobními bankéři HVB Bank Czech Republic a.s.“

„Věřím, ze spolupráce s Pioneer Investments nám umožní nejen obohatit nabídku našich produktů z oblasti investičního bankovnictví, ale také se nám společně podaří získat nové klienty a přesvědčit je o kvalitě našich dalších služeb,“ uvedl David Grund, předseda představenstva a generální ředitel HVB Bank Czech Republic.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).